Potvrdilo to šesté kolo soutěže, v němž lídr nastřílel deset branek Častrovu.

TŘEŠŤ C – ČASTROV 10:1
Utkání probíhalo jednoznačně v režii domácích a po skončení prvního poločasu už bylo rozhodnuto, kdo si připíše body. Hosté odehráli druhou půli odevzdaně, takže jejich debakl nabral hrozivých rozměrů.

Góly: 3., 8., 24. a 61. Vašek, 52. a 68. Jindřich (oba PK), 6. Krch, 39. Bartušek, 55. vlastní, 77. Kubů – 41. Bečka. Rozhodčí: Klubal. Bez karet. Diváků: 20. Poločas: 4:1. ⋌(jln)

JIŘICE B – HNĚVKOVICE 2:4
V prvním poločase byli lepší fotbalisté Hněvkovic, kteří se dostali do dvoubrankového vedení. Po přestávce se karta otočila, béčko Jiřic snížilo, ale v dramatickém závěru se hostům povedlo potrestat chyby v obraně až příliš riskujících domácích.

Góly: 50. Petřík, 82. Trnka – 14. Švec, 43. Fišer, 80. a 85. Anděl. Rozhodčí: Šefčík. Bez karet. Diváků: 60. Poločas: 0:2. ⋌(sad)

OBRATAŇ B – ČEJOV B 5:2
Domácí nezačali dobře, dvě chyby v defenzívě potrestal góly Čeleda. Postupem času získávala Obrataň převahu a po přestávce svůj tlak vyjádřila i gólově. Kuriozitou zápasu byly tři góly domácích z pokutových kopů.

Góly: 48. a 56. Polanecký (oba PK), 60. a 83. D. Kudrnáč (první PK), 71. Holub – 8. a 17. Čeleda. Rozhodčí: Chmel. ŽK: 2:2. Diváků: 40. Poločas: 0:2. ⋌(vej)

VYSKYTNÁ B – PLAČKOV B 4:6
Od začátku až do konce se obě družstva soustředila především na ofenzívu, obrana byla odsunuta na vedlejší kolej. Domácí v prvním poločase sice získali vedení, ale po přestávce už přesněji střílel favorit.

Góly: 19. a 37. Matoušek, 62. J. Hlobeň ml., 75. Šustr – 20. Slavík, 57. Kubů, 59. Klap, 70. Kašpar, 82. a 88. Vaslický (druhý PK). Rozhodčí: Šatara. ŽK: 1:5. Diváků: 40. Poločas: 2:1. ⋌(kr)

Příští kolo: Častrov – Obrataň B, Plačkov B – Třešť C, Hněvkovice – Košetice B, Čejov B – Jiřice B. Vyskytná B má v 7. kole volný los.