První příčku si podržel pelhřimovský Maraton. Událostí kola je osmigólová výhra Hořepníka nad Ústrašínem.

PACOV B – BOŽEJOV 2:1
Zápas začal pro domácí šokem. Ve 3. minutě rozehrál hostující Kopejtka prakticky na polovině hřiště trestný kop, brankář Pistulka udělal chybu a míč skončil v síti. To odstartovalo převahu domácích, která ale dlouho ke gólům nevedla. Střeleckou smůlu dokázali protrhnout až náhradníci ve druhém poločase.

Góly: 58. Tomovič, 66. Pražák – 3. Kopejtka. Rozhodčí: Kopecký. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Pacov B: Pistulka – M. Miskai (81. Starka), Dvořák, Bezemek, J. Kuran, Podolský (46. Pražák), Maršík, Hrobský, Jan Přibyl (56. Tomovič), Gavrecký, Jaroslav Přibyl. Božejov: Hašek – Josef Kumžák, Maršák, Rataj, Pejcl (59. Carva), Macek, Menhard, Jaroslav Kumžák, Pavel Kubů II, Kopejtka (55. Šátek), Fučík. ⋌(jke)

ŽIROVNICE B – KAMENICE B 3:6
Utkání v první půli ovládla rezerva Žirovnice, když se i díky proměněnému pokutovému kopu dostala do vedení 2:1. Po obrátce se ale situace na hřišti radikálně změnila. Střídající David v rozmezí dvou minut vyrovnal a následně Kamenice přidala další tři zásahy.

Góly: 24. Pokorný, 30. Mach (PK), 47. Žižka – 9. Filípek, 53. a 54. David, 67. J. Růžička, 77. D. Růžička, 87. Zdeněk. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas: 2:1. Žirovnice B: Kolář – Mach (46. Buchta), Kešner (77. Míčanský), Omasta, P. Doležal, Žižka, O. Doležal (85. Morava), Metlička, Plíhal (46. Severa), Pokorný, Rušil. Kamenice B: Hadač – Pfaur, Tuček, A. Schober, Klusáček, Zdeněk, Kašparec (46. M. David), Macháček, D. Schober (46. Kos), Filípek, J. Růžička (71. D. Růžička). ⋌(bň)

POČÁTKY – OBRATAŇ 1:2
V podprůměrném zápase oba týmy hledaly tempo hlavně v prvním poločase. Gólu se dočkali hosté, když jim ho daroval dezorientovaný Šatara, který hlavou trkl míč do vlastní sítě. Po přestávce Melichar vedení Obrataně navýšil. Následoval tlak Počátek, který vyústil jen v gól Doležala. Vyrovnání zabránilo břevno.

Góly: 63. Doležal – 41. vlastní, 52. Melichar. Rozhodčí: Poul. ŽK: 3:0. Diváci: 40. Poločas: 0:1. Počátky: Novotný – Švarc, M. Pavlíček, V. Šatara, Doležal, Vojta (51. Háva), Blažek, Tesař, Marek, Smejkal, Měkuta. Obrataň: Kalina – P. Kudrnáč, Melichar, Flígr, Pařil, M. Vlach, Hovorka, Pučálek, D. Kudrnáč, Tábora, L. Vlach (21. Buchar). ⋌(krl

ČEJOV – ŽIROV 1:4
Žirovští měli od prvních minut jasně navrch a do poločasu se ujali vedení 0:2, trefili se Klofáč a Morava. Po změně stran přidal třetí zásah Klofáč a Čejov stihl do konce utkání pouze korigovat.

Góly: 72. Tománek – 22. a 63. Klofáč, 27. Morava, 84. Nebesař. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:2. Čejov: Novotný – P. Pech (77. J. Hložek), Beneš, Mráček (36. R. Moravec), Semrád, Nápravník, T. Pech, Marek, Kolařík (88. L. Moravec), L. Kratochvíl, Z. Kratochvíl (67. Tománek). Žirov: J. Jonáš – Klofáč, Cvrček, Mašát, Nebesař, Bratrů, L. Jonáš, Brož, Morava, Hána, Haruda. ⋌(dol)

HOŘEPNÍK – ÚSTRAŠÍN 8:0
Domácí měli po celý zápas značnou převahu. Ústrašín působil zcela rezignovaným dojmem a nebýt výborného gólmana Rohovce, odvezl by si dvouciferný debakl.

Góly: 19. a 68. El Hadji, 25. Moravec, 42. R. Filip, 47. Severa, 62. Lapáček, 77. Zíka, 85. Kwadwo (PK). Rozhodčí: Mráček. Bez karet. Diváci: 50. Poločas: 3:0. Hořepník: T. Dlouhý – V. Filip, El Hadji, Zíka, M. Jelínek (46. Severa), Petrů, Lapáček, R. Filip, Moravec, Kwadwo, Matějka. Ústrašín: Rohovec – O. Hájek, Rod, Gebarovský, D. Doskočil, Křech, Kubiska, Hruška, Reinhard, R. Hájek, L. Doskočil. ⋌(dlh)

Č. ŘEČICE – MARATON 2:4
Favorit zápasu byl v prvním poločase lepší, navíc se mu dařilo i střelecky. Na třígolovém náskoku Maratonu měl rozhodující podíl Pahr. Po přestávce se hosté soustředili na bránění vedení, Červená Řečice si přes několik dobrých střeleckých příležitostí prosadila jen z penalty.

Góly: 43. a 58. Kubánek – 15., 21. a 38. Pahr, 35. Prchal. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 1:1. Diváci: 60. 1:4. Č. Řečice: Krejčí – Popovič, J. Dýnek, Chvalkovský, Košťál, Kubánek, Staněk, Nenadál, Bouz, Obranec (72. P. Dýnek), Káva. Maraton Pelhřimov: Vaverka – Podhrázský, Kocián, Beneš, Kratochvíl, Pavouk, Mareš, M. Vacek, Máca, Pahr, Prchal. ⋌(šťs)