KAMENICE – NOVÁ BYSTŘICE 3:4
Na hřišti v Horním Žďáru dostala Kamenice lekci. Prakticky celé utkání byla lepším týmem, ale platila za hrubé chyby v defenzívě. Nová Bystřice šla do vedení po půlhodině hry, do přestávky stihl vyrovnat Hadač.

Slovan se tlačil do útoku, Hadač přidal druhý gól, jenže další šance už zůstaly nevyužity. Pět minut před koncem tak přišel trest. „Během tří minut jsme dostali tři góly. Byly důsledkem našich hrubek v obraně, soupeři jsme branky doslova darovali," zlobil se trenér Kamenice Vlastislav Machoň. Poslední minuta už přinesla jen gól Tučka, který ale Slovan vzhledem k totálnímu propadáku v závěru moc netěšil.

Góly Kamenice nad Lipou: Hadač 2, Tuček. Poločas: 1:1. Kamenice nad Lipou: Votápek – Míka, Šuranský, Jan Strašík, D. Pelc – Houška, P. Zahradník, R. Pelc, Melzoch – Kašparec, Hadč. Střídali: Kušta, Spěváček, Tuček, P. Macháček.

Rezerva Pacova o generálku s Ledčí přišla. „Soupeř se nám omluvil, protože měl velkou marodku. Z tohoto důvodu bylo utkání zrušeno," uvedl trenér juniorky Miroslav Kabíček.

V Pacově se tak uskutečnilo utkání mezi béčkem a dorostem. „Byl to jenom tréninkový zápas. Měl jsem k dispozici jen jedenáct hráčů, protože i my máme hodně marodů. Pozitivní na tom bylo, že se do hry zapojili někteří hráči, kteří byli na marodce delší dobu," informoval kouč.