O tom, zda budou na první příčce i přezimovat se rozhodne příští víkend, kdy se bude předehrávat první jarní kolo. Šanci posunout se na špici tabulky má Plačkov. Skvělou formu ve 13. kole potvrdila rezerva Pacova, která si odvezla body z Červené Řečice.

PLAČKOV – KAMENICE N. L. B 3:1
Ve vcelku vyrovnaném zápase zařídil v koncovce produktivnějším  domácím dvoubrankový náskok Štěpán. Ten po přestávce ještě navýšil Kalivoda. Hosté měli v posledních deseti minutách převahu a dočkali se alespoň čestného úspěchu.
Góly: 11. a 35. R. Štěpán, 60. Kalivoda – 89. J. Růžička. Rozhodčí: Ságl. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Plačkov: Kořenář – Němec, Ehrlich (70. Zemek), Tesař, Štěpán, Guzik (80. Slavík), Trtík, Kalivoda, Kubů, Mottl, Eremka. Kamenice n. L. B: Šebesta – D. Růžička, Hadač, Pfaur, Koukal, T. Kupka, V. Kupka, Macháček, Schober, Filípek, J. Růžička. ⋌(pl)

ÚSTRAŠÍN – POČÁTKY 1:5
Výsledek tomu moc nenapovídá, ale hrál se v poli vyrovnaný zápas. Domácí ovšem své šance neproměňovali, hosté prokázali v rozhodujících momentech více vůle po úspěchu. V závěru zápasu ovládly Počátky i hru a daly svému vítězství jednoznačnou podobu.
Góly: 76. Pech – 40. a 53. Měkuta, 70. a 80. Tesař, 85. Vlček. Rozhodčí: Kopecký. Bez karet. Diváci: 40. Poločas: 0:1. Ústrašín: Gonda – Gebarovský, Rod, Machač (85. Smrčina), Šnicer, Křech (46. Pech), Dedera (60. Mazanec), Mucha, Kubiska (75. Hruška), Rozman, Štěpáník. Počátky: F. Novotný – Neuber, V. Šatara, Zadák, Pavlíček, Kopečný, Blažek, Vlček, Měkuta, Tesař (85. T. Novotný), Švarc (85. M. Šatara). ⋌(mar)

VELKÁ CHYŠKA – ŽIROV 1:1
Ve vyrovnaném zápase hlavně v prvním poločase hrály prim obrany. Po hodině hry získali domácí vedení, když Zenáhlík potrestal chybu soupeře, ale nakonec se body dělili. Vyrovnání obsataral Bratrů.
Góly: 59. Zenáhlík – 71. Bratrů. Rozhodčí: Machač. ŽK: 1:1. Diváků: 30. Poločas: 0:0. Velká Chyška: Štamberk – Sojka, Rathouský, Mládek, Bezemek, Lakomý (82. Křížek), Havlíček (46. Zelenka), Pošusta (71. Krch), Zenáhlík, Žilka (46. Berka), Pučálek. Žirov: Novotný – Bělík, Smrček, Hotovec, Křivan (46. Němec), Bratrů, Jonáš, Hána, Morava, Vacek, Hamalčík. ⋌(sj)

ČEJOV – MARATON 4:3
Utkání začalo ve svěžím tempu, hrálo nahoru dolu a bylo k vidění několik šancí. První půli vyhráli domácí brankou R. Moravce 2:1. Po změně stran se podařilo Maratonu vyrovnat, poslední slovo měli ale zaslouženě Čejovští, o jejich vítězství rozhodl střídající Neubauer.
Góly: 15. Hložek, 26. R. Moravec, 53. Čeleda, 74. Neubauer – 23. Pavouk, 66. a 68. Vaněk (první PK). Rozhodčí: Burza. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Čejov: Novák – Tománek, Beneš, I. Moravec, Semrád, Doležal, Neuber, Pech (46. Čeleda), R. Moravec (60. Neubauer), Kratochvíl, Hložek. Maraton: Vaverka – Podhráský, Kratochvíl, Kocián, Beneš (46. Vaněček), T. Vacek (46. Bednařík), M. Vacek, Musil, Vaněk, Pavouk, Prchal.⋌ (dol)

Č. ŘEČICE – PACOV B 0:3
Domácí nastoupili bez tří hráčů základní sestavy, pacovská rezerva naopak přijela posílena o pendly z prvního týmu a na hřišti to bylo znát. Tři body hostům zajistil čistý hattrick J. Vlacha.
Góly: 24., 48. a 58. J. Vlach. Rozhodčí: Poul. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Č. Řečice: Krejčí – Popovič, Košťál, Plášil, Hovorka, Dýnek, Bouz, Chvalkovský, Nenadál, Káva, Kubánek. Pacov B: Vošahlík – Kuran, Dvořák, Pavelec, Rybčák, Gavrecký, Kerouš, Vlach, Papež, Podolský, Vítámvás. ⋌(šťs)

OBRATAŇ – BUDÍKOV 1:5
Hosté prokázali kvalitu a byli pro domácí nejsilnějším pozimním soupeřem. Obrataň přesto mohla sehrát důstojnější roli, ale za stavu 1:2 neproměnila penaltu. Hosté naopak byli při zakončení velmi produktivní, a proto naprosto zaslouženě brali body.
Góly: 31. Holub – 8. Čekan, 42., 61. a 78. Smereka, 83. Prokop. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 1:2. Diváci: 40. Poločas: 1:2. Obrataň: Vilímek – Kalina, M. Kudrnáč, Čekal, Menšík, Tábora (72. Flígr), Vysiblo (61. Lhotský), Hovorka, Vlach, D. Kudrnáč (61. Melichar), Holub. Budíkov: Páša – Trecha, Wallisch, Vostřejž, J. Kavka, Prokop, Čekan, Smereka, Marousek, T. Bláha, Grant. ⋌(vej)

ŽIROVNICE B – BOŽEJOV 7:1
Domácím se dařilo vše, na co sáhli a Božejov jim naprosto nestačil. Poločasové vedení 5:0 pro žirovnickou rezervu mluví za vše, hosté se dočkali pouze korekce zásluhou Kociána.
Góly: 19. P. Doležal, 32. a 50. Váňa (PK), 35. a 53. Ondřej Doležal st., 37. Z. Musil, 43. J. Doležal – 59. Kocián. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 2:0. Diváci: 40. Poločas: 5:0. Žirovnice B: Mach – P. Doležal (72. Kolář), Metlička, Knotek, Váňa (73. Cajs), Rušil (46. Omasta), Svoboda, J. Doležal, Ondřej Doležal st., Musil (46. M. Kořínek). Božejov: Mach – Pejcl (68. Carva), Jan Vacek st. (28. Pakosta), Kopejtko (33. Matouš), Smejkal, Jan Vacek ml. (80. Hašek), Kumžák, Kubů, Kocián, Fučík, Menhard. ⋌(bň)

11. kolo: N. Cerekev – Čejov B 5:1, Černovice B – Senožaty 0:4, Hořepník - Budíkov B 1:0, H. Cerekev B – Vyskytná 4:0, Mnich – Lukavec 0:0, Želiv – Petrovice 3:2.