Zatímco tým zpod Křemešníka byl úspěšný, když přehrál silnou Věžnici, Pelhřimov pokračoval v tápání. S Bedřichovem jen remizoval, přitom měl v sestavě i opory áčka Lišku s Niederlem.

PELHŘIMOV B – BEDŘICHOV 2:2
Domácím v začátku utkání výrazně ujel vlak. Než se na hřišti rezerva Pelhřimova rozkoukala, tak hosté vedli 0:2. Stačilo jim k tomu 13 minut. Bedřichov se prosadil díky P. Maškovi a Novákovi, kteří využili fatálních chyb domácí obrany. Do poločasu se podařilo snížit Liškovi, který skóroval pohodlně hlavou do prázdné branky. Po změně stran se prosadil po náhře Lišky Moravec ranou k tyči a zařídil dělbu bodů.
Góly: 29. Liška, 60. Moravec – 10. P. Mašek, 13. Novák. Rozhodčí: Porupka. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 1:2. Pelhřimov B: Zabloudil – Razima, Rysl (82. Kropáček), Blažek, Mádl, Starý (67. Hurda), Niederle, Ryšavý, Hák (78. Horký), Moravec, Liška.

N. RYCHNOV – VĚŽNICE 2:0
Oboustranně bojovné a vyrovnané utkání přineslo body domácím. Už v 17. minutě našel pěkný centr Březiny hlavu Hájka, který namířil do šibenice. Ve 25. minutě mohli hosté vyrovnat, ale O. Kratochvíl vykopl hlavičku Šimončíka z brány. Po změně stran pokračoval svižný fotbal, skórovat dokázali už jen domácí. V 58. minutě vyšla spolupráce J. Faltýnka a M. Faltýnka, přičemž druhý jmenovaný pěknou hlavičkou přehodil gólmana hostů.
Góly: 17. Hájek, 58. M. Faltýnek. Rozhodčí: Budín. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Nový Rychnov: T. Faltýnek – Loskot (71. Fíla), Březina, J. Faltýnek, Martínek, O, Kratochvíl, Paclík (89. V. Mareš), Hájek (58. Mugrauer), M. Faltýnek (85. Karpíšek), Pozník, Švec.

SPEŘICE – LUKA 1:2
V předehrávaném utkání jarní části měli domácí velké problémy se sestavou. Zápas začal opatrně s mírnou převahou hostů, první gól zaznamenal ale ze skrumáže domácí Štěpánek. Hosté s odpovědí čekali jen tři minuty, hlavou se prosadil Hrdlička. Ve druhém poločase stále diktovala tempo hry Luka. Přesto se v 61. minutě mohli radovat domácí, jenže střídající Huňáček v dobré pozici špatně trefil míč. A tak o třech bodech rozhodl druhou brankou v utkání Hrdlička, který osamocený ve velkém čtverci nezaváhal.
Góly: 23. Štěpánek – 26. a 75. Hrdlička. Rozhodčí: Krejčí. ŽK: 3:2. Diváci: 120. Poločas: 1:1. Speřice: Duben – Vlček, Holenda, Krupička (65. Huňáček), Němec, Štěpánek, Alenka, Martin Pohan. ml., Brzoň (70. J. Pohan), Jůzl (85. Čeleda).

KAMENICE N. L. – ŠTOKY 1:1
Kamenice sehrála smolné utkání, remíza je vzhledem k dění na hřišti úspěchem Štoků. Ty šly do vedení ve 13. minutě. Po rohu se hlavou prosadil důrazný Kunc. Domácí vyvinuli velký tlak, šance J. a M. Strašíků ještě změnu skóre nepřinesly. Trefil se až dvě minuty před přestávkou Dvořák, ke kterému se odrazil míč v šestnáctce. „V tu chvíli jsem byl přesvědčený, že skóre otočíme. Ve druhém poločase na nás ale padla deka a i přes šance jsme už gól nedali," uvedl kouč Slovanu Vlastislav Machoň.
Góly: 43. Dvořák – 13. Kunc. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Kamenice nad Lipou: Votápek – Míka, Novák, D. Pelc, J. Strašík, Šuranský, P. Zahradník, M. Strašík, Melzoch, Dvořák, Vávra (84. Kašparec).