Klidnější zimu si výhrou v Tisu zajistil Nový Rychnov. Tři body ho posunuly na devátou pozici. O poznání hůře je Černovicím. Prohra v Pohledu jejich mizerný podzim jen dokonala. Sokol má jen bod a pokud se v odvetách nestane zázrak, sestup do okresního přeboru ho nemine.

I. B třída, skupina A
POHLED – ČERNOVICE 5:0
Od začátku bylo i přes těžký terén jasné, kdo bude pánem na hřišti. Po úvodní bezvýznamné půlhodině se míč dostal k Vencovi, který ze strany přeloboval gólmana. Čtyři minuty před poločasem se do míče opřel Moučka a jeho tečovaná střela skončila za překvapeným Pistulkou. Po přestávce se hrál opatrný fotbal, až v 74. minutě našel Rérych volného Klementa, který nedal Pistulkovi šanci. Další centr z pravé strany snesl k Sobotkovi, a ten bez problému zvyšoval na 4:0. V samém závěru odpískal rozhodčí Sýkora faul na Rérycha a Pospíchal z pokutového kopu uzavřel účet zápasu.

Góly: 28. Venc, 41. Moučka, 74. Klement, 80. Michal Sobotka, 90. Pospíchal (PK). Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 0:1. Diváci: 30. Poločas: 2:0. Černovice: Pistulka – Buček, Hůlka (46. Hora), Krejčí, Kohout (78. Filípek), Hlásek, Boháč, Růžička, Pěnka, Paclík, Jůn.

TIS – N. RYCHNOV 1:2
Domácí vstoupili do zápasu velmi špatně. Sice si v 6. minutě vytvořili velkou šanci, Novotný šel sám na brankáře, ale trefil přímo jeho. A tak se trestalo na druhé straně. Nejprve po chybě Novotného se prosadil Florian a pak z dvaceti metrů navýšil vedení Nového Rychnova J. Kratochvíl. Po změně stran se hrálo na jednu bránu, ale domácí Tis na podzim trápila koncovka, a to bylo vidět i v posledním zápase. Trefil se pouze jednou, když po Miřátského akci uklidil balon do sítě Novotný ml. Nový Rychnov hrozil z brejků, ze kterých si vytvořil tři, čtyři šance, ale buď netrefil branku nebo domácí podržel brankář Havel.

Góly: 66. Novotný ml. – 7. Florian, 9. J. Kratochvíl. Rozhodčí: Sliž. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 0:2. N. Rychnov: Holan – Březina, O. Kratochvíl, Florian, J. Kratochvíl, J. Mareš (36. Brož), Brtnický (86. V. Mareš), T. Faltýnek, J. Faltýnek, Nevěčný, Červenka.