Nový Rychnov jen remizoval, do vedení jde béčko Speřic

Pelhřimovsko – Nového lídra tabulky má po desátém kole III. třída. Na první příčku se po výhře v Černovicích posunuli fotbalisté béčka Speřic. Rezerva Nového Rychnova, která prakticky celý podzim soutěži vládla, jen remizovala ve Velké Chyšce. Nepřekvapili outsideři.

23.10.2017

Ilustrační fotoFoto: Vítek Šmahel

Petrovice doma inkasovaly osm gólů od céčka Humpolce, Senožaty si dojely pro devítigólový debakl do Želiva.

HOŘEPNÍK – H. VES 3:0

Domácí se po dlouhé době sešli kompletní a na jejich výkonu to bylo znát. Po celých devadesát minut měli herní převahu a postupně budovali svůj náskok. Hosté se dostali jen do dvou pološancí.

Góly: 19. J. Jelínek, 27. a 75. V. Filip. Rozhodčí: Bezstarosta. ŽK: 2:1. Diváci: 20. Poločas: 2:0. Hořepník: Kadlec – V. Filip (87. T. Jelínek), P. Dlouhý, Zíka, M. Jelínek, Petrů, Buchta, J. Jelínek (70. Šonka), Severa (68. Zelenka), R. Filip, Starka. Horní Ves: Zadák – Rataj, Bělohlávek, Běloch, Skokan, Kubů, L. Červený, Průcha, Brada, Makovička, Chrenovský (75. Glejtek).

V. CHYŠKA – N. RYCHNOV B 2:2

Ve vyrovnaném utkání domácí dvakrát vedli. Hosté srovnali deset minut před koncem, kdy se z akce zavánějící ofsajdem prosadil Fíla.

Góly: 15. Miroslav Přitasil, 55. Lhota – 35. Brtnický, 80. Fíla. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:3. Diváci: 30. Poločas: 1:1. Velká Chyška: Štamberk – Csevár (46. V. Lhota), J. Lhota, Michal Mička, Miroslav Přitasil, Martin Mička, Malina, Korba (46. Martin Přitasil), Krch, Houdek (75. Zuzánek), Zelenka. Nový Rychnov B: Cirhan – Slavík, Nevěčný, Brtnický, Motyčka, O. Loskot (74. J. Blažek), L. Císař (46. Nečada), Klouda, Fíla, T. Blažek, Šíma.

ČERNOVICE B – SPEŘICE B 0:1

Domácí byli sice aktivnějším týmem, drželi míč více na kopačkách, ale zakončení není jejich silnou stránkou. Hosté prokázali lepší střeleckou produktivitu. Hlavičkou po rohovém kopu rozhodl Huňáček.

Gól: 35. Huňáček. Rozhodčí: Dolejš. ŽK: 2:1. Diváci: 45. Poločas: 0:1. Černovice B: Vošahlík – Bíro, Buček, R. Pěnka, Bohuslavický, Kos (65. Vondráček), Pistulka, Filípek, J. Hůlka, L. Pěnka, Hora. Speřice B: Brzoň – Čermák, L. Svoboda, Šimůnek, Krejčí, Linhart, Nenadál (68. J. Svoboda), Maděra (46. Med), Moravec, Huňáček, Záviška.

ŽIROV – BOŽEJOV 3:1

V poli vyrovnaný zápas rozhodlo lepší proměňování útočných akcí. Zatímco Božejov ve druhém poločase všechny své zahodil, na straně domácích se prosadili Šanda s Náměstkem.

Góly: 10. a 84. Náměstek, 50. Šanda – 43. Kocián. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 1:1. Žirov: Haruda – Bratrů, Morava, Náměstek, Cvrček, Hamalčík, Adam (55. Bezděka), Němec, Marek, Šanda (81. Bína), Horák (60. Křivan). Božejov: Křížek – Carva, Koubek (84. Doskočil), Vacek, Matouš (64. Šátek), Fučík, Smrčka (55. Smítka), Jaroslav Kumžák, Gebarovský, Kubů, Kocián.

ŽELIV – SENOŽATY 9:0

Hrálo se prakticky na jednu branku. Jelikož Želiv už v prvním poločase pětkrát skóroval, bylo předčasně rozhodnuto. V dresu vítězů se čtyřmi trefami blýskl Kopecký.

Góly: 6., 50., 76. a 87. Kopecký, 9. Špinar, 25. Stiburek, 41. a 43. Němec, 89. Malovec. Rozhodčí: Poul. Bez karet. Diváci: 60. Poločas: 5:0. Želiv: Sedlák – Josl, Kratochvíl, Hora, Špinar, Dolejš, Kopecký, Stiburek (51. Peknik), Malovec, J. Radil, Němec (72. Bejda). Senožaty: L. Mareš – J. Vlk, Cibula, Maděra, Ošťádal, Pilát, K. Mareš, J. Mareš (72. Mynařík), Kůrka, Večeřa (46. P. Vlk), Sýs.

PETROVICE – HUMPOLEC C 2:8

Domácí, které provázejí celý podzim problémy se sestavou, ani tentokrát nebyli soupeři rovnocenným protivníkem. Humpolec byl lepší od začátku do konce, Duba a Žáček zaznamenali hattricky.

Góly: 59. F. Krpálek, 69. V. Krpálek – 2., 33. a 43. P. Žáček, 16. L. Havel, 21., 36. a 37. Duba, 51. M. Havel. Rozhodčí: Večeřa. Bez karet. Diváci: 38. Poločas: 0:7. Petrovice: Kytka – Dus, F. Krpálek, Kameš (82. Kloc), Prokop, Folejtar, Šimáček, Spáčil, Krejčí (46. Zach), V. Krpálek, Kroupa. Humpolec C: L. Podoba – Metál, Němec (46. Homola), Klofáč, Onderka, Pokorný, V. Zástěra (46. K. Horký), L. Havel, Marousek, P. Žáček (46. M. Havel), Duba (46. A. Horký).

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Zubní lékař 45 000 Kč Zubní lékaři bez specializace zubní lékař, (-ka) bez specializace. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 45000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: . Pracoviště: Ornides, s.r.o.-pracoviště pe, třída Legií, č.p. 1149, 393 01 Pelhřimov. Informace: Marcela Neumannová, . Výroba - Výroba Obsluha strojů 24 000 Kč Obsluha zařízení na zpracování kovů Obsluha ohraňovacího lisu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Náplň práce: čtení výkresové dokumentace, používání klasických měřidel, samostatná práce, fyzicky namáhavá práce - těžká břemena., , Nutný telefonický nebo e-mail kontakt předem!. Pracoviště: Lns s. r. o. - pracoviště pelhřimov, K Silu, č.p. 2179, 393 01 Pelhřimov. Informace: Jana Lévai, +420 601 100 454. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zubní lékař 45 000 Kč Zubní lékaři bez specializace zubní lékař, (-ka) bez specializace. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Ornides, s.r.o.-pracoviště pe, třída Legií, č.p. 1149, 393 01 Pelhřimov. Informace: Marcela Neumannová, . Stavebnictví - Stavebnictví Stavební a provozní elektrikáři 28 000 Kč Stavební a provozní elektrikáři Elektrikář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: údržba budov, nové elektroinstalace, opravy elektro., , Požadujeme: samostatnost., , Nutný telefonický kontakt předem!. Pracoviště: Nrj servis s.r.o. - pracoviště humpolec, Nádražní, č.p. 101, 396 01 Humpolec. Informace: Monika Miksová, +420 728 813 281.

Už dvakrát zakopli fotbalisté Počátek, ale v Žirově další bodovou ztrátu nedopustili. Body odvezli po výsledku 1:2.

Horní Ves narazila v Hořepníku

Pelhřimovské kuželkářky tvrdě udeřily ve střední části

Na rybník vyplují dračí lodě

Horní Cerekev – Na výjimečnou podívanou se opět připravuje Horní Cerekev. V sobotu 22. září se zde uskuteční další ročník závodů dračích lodí, který se v krátké historii stal unikátním nejen v regionu. Třetího ročníku závodů Půlnoční drak se zúčastní bezmála čtyřicet dvacetičlenných posádek.

-

Start sezony nenabídl euforii, ale solidní míru naděje

Pelhřimov – Dvě úvodní kapitoly má za sebou II. liga hokejistů. Do značné míry přebudovaný tým Pelhřimova v nich obstál. Navzdory tomu, že měl velmi těžké vylosování.

Národní házenkáři Jiskry našli formu, přehráli i Ostopovice

Humpolec – Stoupání tabulkou pokračuje, národní házenkáři humpolecké Jiskry vyhráli třetí zápas v řadě a ve II. lize už jsou v lepší polovině.