Lídr tabulky Nový Rychnov vezl z Jiřic jen bod, přesto se může radovat z navýšení náskoku.Jeho největší konkurent Lukavec totiž doma prohrál s Počátkami a na jaře je zatím bezbodový.

ŽIROVNICE B – SENOŽATY 7:0
V jednoznačném zápase domácí rozhodli už do poločasu. Hosté v pozměněné sestavě měli potíže se dostat na polovinu soupeře a inkasovali hned pětkrát. Po přestávce domácí pod dojmem vysokého vedení polevili a utkání se už jen dohrávalo. Přesto ještě Slavoj dvakrát skóroval.
Góly: 4. a 45. J. Doležal, 12. Makovička, 14. a 87. Pokorný, 24. Dvořák, 85. Váňa. Rozhodčí: Kopecký. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 5:0. Žirovnice B: Kadlec – P. Doležal, Makovička, Kuš, Metlička, T. Dýnek, Svoboda (60. O. Doležal ml.), O. Doležal st., J. Doležal (55. Camrda), Dvořák (46. Váňa), Pokorný. Senožaty: Schwarz – Burda, Zápotočný, L. Mareš, Sibal, Vlk, Večeřa, J. Mareš, Dvořák, Jan Vokřál (46. Jakub Vokřál), Sýs. ⋌⋌⋌(hav)

OBRATAŇ – BOŽEJOV 0:3
Utkání bylo v poli vyrovnané, domácím však chyběl klid v zakončení. Hosté těžili z rychlých protiútoků, což jim přineslo tříbodový zisk.
Góly: 29. Michal Goldman, 31. Ramirez, 57. Marek Goldman. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 4:2. Diváci: 60. Poločas: 0:2. Obrataň: Vilímek – Menšík, Puchner, Zeman, Petr Čekal, Šimek, Holub, Fical, Přibyl, Daniel Kudrnáč (48. Tábora), Krátoška (62. Kalina). Božejov: Mach – Smejkal, Marek Goldman, Michal Goldman, Maršák, Jan Vacek st. (73. J. Tříska), Ramirez, Jan Vacek ml., Kocián, M. Tříska, Havlík. ⋌(vej)

JIŘICE – N. RYCHNOV 2:2
Jiřičtí měli dobrý začátek, ujali se dvoubrankového vedení zásluhou Hložka a Petra Příhody. Hosté do přestávky snížili, když hlavou po rohu přesně zamířil Martin Faltýnek. Tentýž hráč také zařídil konečnou remízu.
Góly: 5. Hložek, 8. Petr Příhoda – 18. a 55. M. Faltýnek. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 3:1. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Jiřice: Zabloudil – Kovář (46. Tůma), Bindzar, Pavel Příhoda, Bucek, Jůzl, Hájek, Hložek (53. Kolárik), Jirků, Petr Příhoda (86. Kovařík), Šimůnek. Nový Rychnov: T. Faltýnek – J. Faltýnek, Březina, Ehl (46. Koubek), O. Kratochvíl, Zeman, Hájek, M. Faltýnek, J. Kratochvíl, Nevěčný (46. Parkán). ⋌(sad)

LUKAVEC – POČÁTKY 2:3
Hosté přijeli s defenzivní taktikou, dopředu se moc nehnali. Vedení se ujali po rohovém kopu, Lukavec poměrně brzy vyrovnal. Pak Start neproměnil hned několik šancí a i když ho ve druhé půli dostal do vedení Prokop, střelecké sterility v závěru litoval. Počátky v rozmezí tří minut vývoj zápasu otočily. Rozhodnutá obstaral Smejkal po hrubce obrany domácích.
Góly: 34. Novák, 65. Prokop – 23. a 72. Kopečný, 75. Smejkal. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 1:6. ČK: 0:1 (89. Z. Zadák). Diváci: 50. Poločas: 1:1. Lukavec: Čech – Kott, Mucha, Daitl, Prokop, Novák, Urban, Voženílek, Zeman, Hanzlík, Picek. Počátky: Novotný – Zadák, Tesař, P. Zadák, Soukup, Kopečný, D. Dedera, Kozelek, T. Dedera. Smejkal, Macháček. ⋌(chr)

Č. ŘEČICE – PLAČKOV 2:4
Domácí hráči nezačali vůbec dobře a už ve 2. minutě prohrávali po zásahu Kratochvíla. Do konce poločasu padla na každé straně ještě jedna branka, po obrátce měli hosté navrch. Dýnek sice z penalty vyrovnal, ale pak přišly další dva zásahy Plačkova.
Góly: 20. Obranec, 54. J. Dýnek (PK) – 2. Z. Kratochvíl, 16. Ehrlich (PK), 71. O. Kubů, 74. Z. Kratochvíl. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 5:1. Diváci: 40. Poločas: 1:2. Č. Řečice: Jaroš – Popovič, Kysela, Plášil, Košťál, Dýnek, Bouz (60. Staněk), Chvalkovský, Nohejl, Obranec (85. Hovorka), Kubánek. Plačkov: Milan Němec – J. Kašpar, Jančička, Tesař, Martin Němec, Ehrlich, T. Vrána, O. Kubů, Kratochvíl, Štěpán, Mottl. ⋌(šťa)

HOŘEPNÍK – VYSKYTNÁ 1:1
Ve velmi bojovném zápase překvapili hosté výborným výkonem. Byli po celé utkání lepší, fotbalovější. Remíza přesto není nespravedlivá. Domácí po přestávce přidali a Zamrzla vyrovnal.
Góly: 62. Zamrzla – 38. Slavík. Rozhodčí: Puš. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Hořepník: Lapáček – Popelka, Pikl, Kalivoda, M. Joneš, Petrů, T. Dlouhý, Zamrzla, Jelínek, Moravec, P. Joneš. Vyskytná: Drahný – Auředník, Fíla, Vondrák, Pahr, Bezděkovský, Budík, Šustr, Valenta, Souček (37. Hlobeň), Slavík. ⋌(dlh)

MARATON – ŽIROV 2:0
V pohledném utkání byl Žirov důraznější a rychlejší. Domácí tradičně dominovali především v kombinaci po zemi a šli do vedení šťastnými trefami Kratochvíla a Bednaříka. Žirovští si žádnou vyloženou šanci nevypracovali a tak si poprávu neodvezli ani bod.
Góly: 22. Kratochvíl, 35. Bednařík. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 0:1. Diváci: 20. Poločas: 2:0. Maraton: Čech – Podhrázský, T. Vacek, Heřmánek, Beneš, Šmíd, M. Vacek, K. Musil (70. Čára), Bednařík (65. Ježek), Pavouk, Kratochvíl. Žirov: Zrutský – Bělík, P. Marek (46. Gebarovský), Hotovec, Nebesař, L. Vacek, L. Jonáš, T. Marek, Morava, Šťastný, Hamalčík. ⋌(ne)