Přestřelka byla k vidění v zápase Senožat s Lukavcem, ani osm gólů vítěze neurčilo.

PETROVICE – MNICH 1:0
Domácí měli problémy se sestavou, ale dokázali získat tři body. Hosté jim však nic nedarovali a bojovalo se až do závěrečného hvizdu rozhodčího.
Góly: 36. Pfau. Rozhodčí: Čejka. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Petrovice: Kytka – Prajsler, Dus, Pfau, Krpálek, Zach, Kameš, L. Peterka (48. Příhonský), J. Folejtar, J. Kloc (60. Moravec), J. Pohan. Mnich: Šimáček – Petr Koukal, Pavel Koukal, Procházka, Hnát (84. Dvořáček), Hrdlička, Novotný, Štangl, Voda, Motyčák (46. Cabadaj), M. David, J. David.

H. CEREKEV B – BUDÍKOV B 1:3
Hosté měli zpočátku utkání převahu, kterou vyjádřili pouze jedním gólem. Poté domácí brankář chytil penaltu. Po změně stran se hra vyrovnala a Horní Cerekvi se povedlo srovnat i skóre. Poslední desetiminutovka ale přinesla hned dva střelecké úspěchy Budíkova.
Góly: 61. Šimek – 17. Zet, 83. Žáček, 88. Kučírek. Rozhodčí: Jonáš. ŽK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 0:1. H. Cerekev B: Podařil – Matějka, Staněk, Plachý, Pinkas, Šimek, Loukota, Filsoch, Novák, Musil (69. Jirák), Zeman. Budíkov B: Páša – Bleha, Šedivý, M. Vodrážka, Haman, Kučírek, F. Žáček, T. Vodrážka (37. Havel), Novák, Zet, Žáček.

N. RYCHNOV B – ČERNOVICE B 4:0
Domácí se ujali vedení ve 14. minutě brankou V. Mareše. Hostující obrana v čele s Bohuslavickým a gólmanem pak odolávala až do 67. minuty, poté jí došly síly a Rychnovští si v poklidu vystříleli vítězství.
Góly: 14. V. Mareš, 67. Loskot, 73. J. Římal, 84. Slanec. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Nový Rychnov B: Cirhan – Červenka, J. Římal, Koubek, V. Mareš (46. Martínek), Březina (46. Nenadál), O. Kratochvíl, D. Římal, T. Loskot, M. Loskot (46. Slavík), Fíla (75. Slanec). Černovice B: nehlášeno.

SENOŽATY – LUKAVEC 4:4
Domácí si v první půli vytvořili příjemný tříbrankový náskok, ačkoliv hosty nikterak výrazně nepřehrávali. Dokázali však dobře využít rychlých protiútoků. Lukavec byl od úvodních minut jasně fotbalovější, ale střelecky se mu vydařila až druhá půle, kdy během dokázal během čtvrthodiny vyrovnat.
Góly: 12. Vlk, 22. Maděra, 41. a 62. M. Večeřa – 48., 56. a 64. O. Michal, 52. L. Krill. Rozhodčí: Poul. ŽK: 0:4. Diváci: 40. Poločas: 3:0. Senožaty: I. Večeřa – Vokřál, Cibula, Maděra (69. Král), Burda, V. Strnad, K. Mareš, Vlk (89. F. Dvořák), R. Strnad (81. Sláma), M. Večeřa, Sýs. Lukavec: Ludvík – Meremus, L. Krill, Mařinec (46. Martínek), Nekovář (74. Stibůrek), O. Michal, Pešek, Wenemoser, Zeman, Zamrzla, Benda (60. Michalanský).

VYSKYTNÁ – V. CHYŠKA 3:2
Vyskytná měla od prvních minut územní převahu, hosté sice hrozili z brejků a do poločasu udrželi krok i ve skóre. Krátce po přestávce vrátil Vyskytné vedení Valenta a jak se později ukázalo, byl to rozhodující moment celého zápasu.
Góly: 13. Souček, 30. Krejčí, 47. Valenta – 4. Havlíček, 33. Zenáhlík. Rozhodčí: Chmel. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (89. Rathouský). Diváci: 50. Poločas: 2:2. Vyskytná: Sekal – Roubíček, Fíla (46. Štěpán), Přibyl, Bezděkovský, Mejstřík, Valenta, Douša (65. Bína), Krejčí, Souček (88. Havel), Šustr. Velká Chyška: Štamberk – Mládek, Mička, Rathouský, Havlíček (81. Křížek), Kuzdas, Zenáhlík, Berka, Martínek, Bartoška, Zamrzla.
Příští kolo: Mnich – Horní Cerekev B, Černovice B – Petrovice, Velká Chyška – Nový Rychnov B, Lukavec – Vyskytná, Želiv – Senožaty.