Na první příčku se propracovali fotbalisté Nové Cerekve, kteří v dramatickém zápase přetlačili béčko Obrataně. Událostí kola je debakl rezervy Žirova v Horní Cerekvi.

SPEŘICE B – HNĚVKOVICE 4:2
V derby Humpolecka byli živější domácí a v prvním poločase si vytvořili dvoubrankové vedení. Po přestávce sice Švec snížil, ale Speřice kontrolu nad vývojem skóre ze svých rukou nepustily. Hodnotu tří bodů měla trefa Slavíka z 50. minuty.
Góly: 18. Šimůnek, 40. Kopic, 50. Slavík, 90. Maděra – 46. a 75. Švec. Rozhodčí: Nádvorník. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Speřice B: Tkadlec – Moravec, Vávra, Krejčí, Nenadál, J. Pohan, Rokoský, Čermák, Slavík, Huňáček, Šimůnek, Soukup, Kopic, Pikl, Maděra, Holada. Hněvkovice: Němec – Horký, Kořínek, Svoboda, Švec, Fišar, Šebesta, Nekola, Brázda, Boček, Pikl, Jůzl, Petrik, Mikulka, Vondra, David.

TŘEŠŤ C – KOŠETICE B 1:1
Domácí byli v úvodu lepším týmem, po půlhodině hry je dostal Mikeš do vedení. Po přestávce se karta definitivně otočila, hosté usilovali zvýšenou útočnou aktivitou o vyrovnání. Bod jim obstaral devět minut před koncem Sovka.
Góly: 34. Mikeš – 81. Sovka. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:3. Diváci: 10. Poločas: 1:0. Třešť C: Jindřich – Rod, S. Bartušek, Veselý, Nechvátal, Růžička, Mikeš, Hochman, Krch, R. Bartušek, Janák, Vašek, Maryška, Novák. Košetice B: Dufek – M. Dvořák, Bejček, Nenadál, J. Dvořák, Sovka, Filípek, Langr, Kos, Kadlec, Lhota, Čermák, Machovec, Toman, Vodrážka.

N. CEREKEV – OBRATAŇ B 3:2
Ve vyrovnaném zápase hosté dvakrát vedli, domácím se ještě do poločasu povedlo srovnat. Po přestávce se k nim přiklonilo štěstí, rozhodl Vaněček. O výsledek se bojovalo až do samého závěru, Nová Cerekev výhru pojistit nedokázala, když dvakrát nastřelila tyč.
Góly: 15. a 65. Vaněček, 35. Blažek – 10. Horský, 17. Flígr. Rozhodčí: Přibyl. Bez karet. Diváci: 20. Poločas: 2:2. Nová Cerekev: Rajčan – Michal Sochor ml., Michal Sochor st., Zíka, Gapko, Knězů, Blažek, Vaněček, Gnojek, Šebesta, Seeman, Beneš, Pavlík. Obrataň B: Vilímek – M. Kudrnáč, Kalina, Zíka, Buchar, Buček, Polanecký, Flígr, Tábora, Plášil, Horský, Marek Vlach st., Marek Vlach ml., Šimek.

H. CEREKEV B – ŽIROV B 11:1
Výsledek jasně mluví za vše. Hosté se trápili od první minuty a dostali až hokejový příděl branek, v domácím dresu se trefil téměř každý.
Góly: 9. Novák, 26. a 42. Musil, 40. Suchý, 49. Plachý, 59. vlastní, 67. Chadim, 79. Pinkas, 82. Koten, 87. Bečica, 89. Filsoch – 53. Landkramer. Rozhodčí: Tůma. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Poločas: 4:0. Horní Cerekev B: Chadim – Plachý, L. Musil, Koten, O. Musil, Pinkas, Filsoch, Suchý, Novák, Jirák, Chadim, Havel, Podařil, Bečica. Žirov B: Zíka – Červený, Dědic, Hlavička, Křivan, P. Jonáš, Skala, Novotný, Nacházel, Veleba, V. Jonáš, Blažek, Šmíd, Rous, Kubát, Landkramer, Bína, Daněk.

MNICH – PLAČKOV B 2:1
V první půli byly k vidění tři šance na obou stranách, domácí měli převahu, branka ale nepadla. Po změně stran se dlouho hrál podle scénáře domácích, rozhodly až poslední tři minuty. Mnich se dostal do vedení 2:0, což teprve probralo hosty, ti sice snížili, ale na bodový zisk už to nestačilo.
Góly: 88. Voda, 89. Koukal – 90. Vrána. Rozhodčí: Jaroš. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Mnich: Šimeček – Bubník, Procházka, Fryc, Voda, Novotný, Hrdlička, Petr Koukal, Staněk, Štangl, Schrőtter, Daňhel, Švácha, Hron, Kovanda, Pavel Koukal. Plačkov B: Milan Němec – P. Svatoš, Krejčí, V. Němec, Z. Svatoš, Slavík, M. Vrána, T. Vrána, Kubů, Kratochvíl, Svoboda, Prokop, Pojezdný. (va,jdv)