První dvě kola tyto hypotézy naplnily, oba celky z Pelhřimovska jsou bez bodů.

ŠTOKY – JIŘICE 8:2
Takový zápas ve Štokách dlouho nepamatují. Domácím hráčům vyšlo snad vše, na co sáhli. V 7. minutě je poslal do vedení Havel, který se pak podílel asistencemi na dalších dvou gólech po rohových kopech. O deset minut později se prosadil Lóži a po něm ostrostřelec B-týmu Petr Bošacký. Ke slovu se po půlhodině hry dostali i hosté, když chybu štocké obrany potrestal Sadský. Do poločasu se ještě za domácí prosadil znovu Lóži a na 5:1 upravoval Kunc. Druhá půle už se dohrávala prakticky z povinnosti. V ní se ještě dvakrát prosadil Žila a jednou Stehlík. Za hosty si druhou trefu připsal Sadský.

Góly: 17. a 41. Lóži, 59. a 63. Žila, 7. Havel, 39. Bošacký, 45. Kunc, 52. Stehlík – 31. a 84. Sadský. Rozhodčí: Sliž. ŽK: 4:4. Diváci: 35. Poločas: 5:1. Jiřice: Krupička – Čepl (58. Šimek), Trnka, Vincenc, Dvořák, Jůzl, Šimůnek, O. Sadský, M. Sadský, Příhoda, Hložek (63. Nesporý). ⋌(ves)

KOŠETICE – LUČICE 0:3
Košetice vstoupily do zápasu aktivně, v prvním poločase si vytvořily spoustu šancí, ale nedokázaly žádnou z nich proměnit. Hosté byli při zakončení o poznání produktivnější, Herman s Blažkem jim zajistili dvoubrankový náskok. Také po přestávce neplodná převaha Košetic pokračovala, vítězství Lučice po brejku pečetil střídající Doležal.

Góly: 25. Herman, 39. Blažek, 88. Doležal. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (88. Doležal). Diváci: 60. Poločas: 0:2. Košetice: Jíša – Dvořák, Nováček, T. Vejsada, Kadlec (77. Kos), Bejček, Paťha (73. Šáda), Hanousek, A. Vejsada, Kubů, Vodrážka (63. Machovec). ⋌(vjs)

BUDÍKOV – CHOTĚBOŘ B 0:1
Úvod patřil hostům, jenže se do větší šance nedostali. Utkání ovlivnila 20. minuta, kdy se nechal vyloučit domácí L. Kavka. Od té doby Budíkov spíše bránil a spoléhal na protiútoky. Hosté se dostali v prvním poločase jen do jedné šance, Tůma střílel nad. Domácí zahrozili z brejku, Grant z úhlu postupoval sám na gólmana, jenže i on přestřelil. Po změně stran Budíkov pozorně bránil, hra se prakticky vyrovnala, ale Chotěboř přece jen dokráčela k zisku bodů. V 83. minutě hosté vykombinovali domácí ve středu pole a akci zakončil gólovou střelou k tyči Kohout.

Gól: 81. Kohout. Rozhodčí: Bouda. ŽK: 4:1. ČK: 2:0 (20. L. Kavka, 90. Zet). Diváci: 90. Poločas: 0:0. Budíkov: M. Bláha – Zet, Prokop, Grant (55. Janák), L. Kavka, T. Bláha, Bárta, Páša (88. Novák), Čekan, J. Kavka, Žáček (46. Vodrážka). ⋌(mso)

H. CEREKEV – ČERNOVICE 6:2
Domácí začali jako z partesu, čtvrthodina jim stačila k zisku dvoubrankového vedení. Nejprve se prosadil z penalty Havel, vzápětí zvýšil Suchý. Po přestávce na chvíli převzali inciativu hosté, povedlo se jim snížit, ale od té chvíle diktovala tempo hry opět Horní Cerekev.

Góly: 6. Havel (PK), 14. a 57. Suchý, 64. Kůta, 66. Serbus, 82. Plachý – 52. Pěnka, 85. Gapko. Rozhodčí: Szihovics. ŽK: 0:1. ČK: 0:1 (35. Scheufler). Poločas: 2:0. H. Cerekev: Soukup – Staněk, Šimák (60. Loukota), Koten (74. Filsoch), P. Chadim, Zelenka (75. Plachý), Kůta, J. Chadim, Suchý, Havel, Serbus. Černovice: Vošahlík – Jůn, Bíro, Růžička, Stark (66. Josef Hadrava st.), Pěnka (61. Josef Hadrava ml.), Maštalíř, Paclík, Kohout (77. Gapko), Ševčík, Scheufler.⋌ (skp)

HUMPOLEC B – TIS 0:0
Domácí juniorka moc toužila po tom, aby potvrdila vítězství z Horní Cerekve, ale hra se jí v prvním poločase moc nedařila. Bojovnost nechyběla, jenže scházely přesnost a důraz. Za zmínku stojí jen šance Podoby, který se ale k centru dostal jen na dlouhou nohu a míč minul branku. Tis dobře bránil a bez větších potíží držel nerozhodný výsledek. Po přestávce domácí přidali na důrazu, jejich převaha vzrostla, ale na skóre se to neprojevilo. Útočníci Štěpán s Kratochvílem byli dobře bránění, šancí si obě strany vytvořily minimum, proto nerozhodný výsledek není nespravedlivý.

Rozhodčí: Bílek. ŽK: 2:0. Diváci: 50. Humpolec B: Brávek – Fikar, Metál, Skryja (46. Málek), Kubíček, Beránek, Bláha, Kratochvíl, Honzárek (80. Alt), Štěpán, Podoba (76. Doležal). ⋌(ibr)