HUMPOLEC B – LÍPA 0:1

Výsledek tomu, co se dělo na hřišti, moc neodpovídá. Humpolec prakticky celý zápas diktoval tempo, ale nedokázal se střelecky prosadit.

„Špatně jsme řešili přihrávky kolem vápna. Hlavně ve druhém poločase jsme měli několik šancí, kdy jsme mohli rozhodnout. Bohužel neproměnili jsme ani jednu,“ mrzelo domácího trenéra Imricha Brdečku. Tváří v tvář brankáři se ocitli Kříženecký a Beránek, tutovku měl v závěru i Kubíček. Střílel z otočky, ale míč zastavil Vašák. Proto se dočkali hosté, po brejku se bodlem prosadil Souček.

Gól: 86. Souček. Rozhodčí: T. Nechvátal. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Humpolec B: L. Podoba – Benáček, Málek, Prokop (86. Kotlík), Doležal, Kříženecký, Šilpoch, Dominik Maršík (46. Paťha), Kratochvíl, Beránek, Žatečka (63. Kubíček).