Překvapením 6. kola je prohra Pacova B v Božejově, nečekal se ani tříbodový import Kamenice B ze Žirova.

ŽIROVNICE B – ČEJOV 4:3
Úvodní poločas patřil žirovnické rezervě, ale hosté se dokázali prosadit z brejku a při skóre 2:1 byli stále ve hře. Čejov po přestávce vycítil příležitost, zlepšená hra přinesla vyrovnání na 3:3. Z bodů se ale radovali domácí, rozhodl lob O. Doležala st.
Góly: 13. a 35. Ondřej Doležal ml., 46. a 90. Ondřej Doležal st. – 29. M. Křípal, 52. J. Svoboda (PK), 80. L. Tománek. Rozhodčí: Burza. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 2:1. Žirovnice B: Kadlec – Metlička, Hryzák, Weith (46. Makovička), Ištok, J. Kořínek (66. Váňa), J. Doležal, Omasta (66. Jurík), Svoboda, Ondřej Doležal ml., Ondřej Doležal st. Čejov: Kubát – L. Svoboda, Moravec, Semrád, Tománek, J. Svoboda, Nápravník (46. Bucek), Kratochvíl, Křípal, Pech, Hložek. ⋌(bň)

BOŽEJOV – PACOV B 4:0
V prvním poločase měli více ze hry jasně hosté, vytvářeli si jednu tutovku za druhou, branku ale vstřelit nedokázali. Po změně stran se role prohodily s tím, že domácím to tam začalo padat.
Góly: 57. a 70. Kumžák, 81. Havlík, 86. Menhard. Rozhodčí: Obranec. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Božejov: Hartl – Smejkal, Maršák, Kocián, Jan Vacek ml., Jan Vacek st. (87. Hašek), Kubů, Kumžák, Kopejtko, Pakosta (70. Menhard), Havlík (86. Matouš). Pacov B: Čech – Praveček, Dvořák, Miskai (26. Zeman), L. Rybčák, Kuran, Z. Rybčák, Kerouš, Vlach (65. Přibyl), Podolský (67. Zamrzla), Gavrecký. ⋌(kmž)

ŽIROV – KAMENICE B 1:2
V prvním poločase měli mírnou převahu domácí, jenže v koncovce se jim nedařilo. Po přestávce se karta otočila. Obranu Střepiny pokořili Růžička a Filípek. Osm minut před koncem sice snížil Nebesař, ovšem domácím už se vyrovnat nepovedlo.
Góly: 82. Nebesař – 49. Růžička, 69. Filípek. Rozhodčí: Š. Machač. ŽK: 0:4. Diváci: 30. Poločas: 0:0. Žirov: J. Jonáš – Hána, Morava, Bratrů, Křivan, Hamalčík, Nacházel (81. Bartásek), Cvrček, Bělík, T. Marek, Nebesař. Kamenice nad Lipou B: Šebesta – Pechek (59. Vagaský), Pfaur, A. Schober, Koukal, Zdeněk, V. Kupka, D. Aschober, Růžička, Zedník (46. T. Kupka), Filípek. ⋌(nch)

MARATON – ÚSTRAŠÍN 5:2
O výsledku utkání rozhodly střelecké dispozice domácího Prchala. Maraton vedl v poločase už 3:0. Druhá půle už byla ve znamení rozhárané hry z obou stran, zápas se vyloženě dohrával.
Góly: 12., 28., 37. a 77. Prchal, 86. Kratochvíl – 72. Kubiska, 90. Mucha. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 0:1. Diváci: 20. Poločas: 3:0. Maraton Pelhřimov: Vaverka – Podhráský, Beneš, Kocián, Vaněček, Mareš, M. Vacek, T. Vacek (46. Krčil), Musil, Kratochvíl, Prchal. Ústrašín: Hájek (12. L. Doskočil) – Rod, Běloch, Mucha, Machač, Gebarovský (65. Hájek), Pech, Štěpánek, Kubiska, Rozman, Hruška. ⋌(ne)

V. CHYŠKA – Č. ŘEČICE 2:5
Hosté začali lépe, dvacet minut jim stačilo k zisku dvoubrankového vedení. Hra v poli byla sice vyrovnaná, ale Velká Chyška po celé utkání doplácela na hrubé chyby v obraně. Proto její snaha o korekci výsledku přišla vniveč.
Góly: 35. Mládek, 55. Sojka – 3. Kubánek, 22. Nenadál, 45. Bouz, 50. a 75. Obranec. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 3:0. Diváci: 30. Poločas: 1:3. Velká Chyška: Berka – Sojka, Krch, Mládek, Lakomý, Mařinec, Havlíček (46. Drs), Pošusta (60. Holejšovský), Zenáhlík (60. Zelenka), Žilka, Pučálek. Červená Řečice: Krejčí – Popovič, Košťál, Hovorka (80. Vávra), Pavelka, Dýnek, Bouz, Chvalkovský, Nenadál (70. Gaupmann), Obranec, Kubánek.⋌(soj)

BUDÍKOV – POČÁTKY 6:0
Po většinu zápasu měli domácí převahu a již po poločase bylo rozhodnuto. Budíkovští stříleli góly po pěkných kombinačních akcích, Počátky zahrozily pouze nastřelením břevna. Po změně stran hra ztratila tempo, Budíkov dvěma góly vítězství zvýraznil.
Góly: 8. a 29. Smereka, 16. Prokop, 30. a 75. L. Kavka, 58. F. Žáček. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 0:1. Diváci: 70. Poločas: 4:0. Budíkov: M. Bláha – T. Bláha, Haman (46. Wallisch), Zet, J. Kavka, Prokop, Žáček (59. Novák), Smereka (75. Janák), Marousek (46. Páša), Čekan, L. Kavka. Počátky: Novotný – Neuber, Pavlíček, Zadák, Šatara (84. Soukup), Kopečný, Blažek, Vlček, Pokorný, Švarc, Měkuta. ⋌(mso)

OBRATAŇ – PLAČKOV 1:2
Plačkovští  měli od prvních minut navrch a zaslouženě šli do vedení, když se ujala střela Němce. Zápas pokračoval v tempu nahoru dolů, ale branky dlouho nepadaly. Těch se fanoušci dočkali až v závěru, kdy nejprve vyrovnal Menšík, tříbodová trefa však přišla z kopačky hostujícího Ehrlicha.
Góly: 89. Menšík – 27. Němec, 90. Ehrlich. Rozhodčí: Kopecký. ŽK: 1:2. Diváci: 75. Poločas: 0:1. Obrataň: Vilímek – P. Kudrnáč, Hovorka, D. Kudrnáč, Vlach, Melichar (38. Šimek), M. Kudrnáč (87. Lhotský), Čekal (85. Kalina), Menšík, Tábora, Holub. Plačkov: Kořenář – Němec, Tesař, Jančička, Mottl, Zelenka, Hájek, Štěpán, Slavík, Ehrlich, Bezemek (87. Svoboda). ⋌(vej)