Ve 4. kole bodovali jen fotbalisté Pelhřimova B, ale vzhledem k tomu, že hráli s Třeští doma, nedá se remíza 1:1 považovat za kdovíjaký počin. Speřice před vlastními fanoušky dokonce prohrály, Kamenice nad Lipou se vrátila s prázdnou z Pohledu.

SPEŘICE – LUKA N. J. 0:2
Domácí začali jako vždy poslední dobou špatně a Kucarofovi pomohla speřická obrana k první brance. Nebylo toho zřejmě málo, takže Kucarof dostal další dárek. Obrana Speřic opět chybovala a Luka získala dvoubrankové vedení. Druhá půle byla diametrálně odlišná. Aktivnější byli domácí, ale co je to platné, když nedokázali ani jednu ze svých šancí proměnit.
Góly: 6. a 20. Kucarof. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 4:1. Diváci: 100. Poločas: 0:2. Speřice: Duben – Čermák, Alenka, Němec, M. Pohan st., Štěpánek (46. Strnad), Kavka, Štěpán, M. Pohan ml. (75. Slavík), Tůma (70. Sadský), Holoubek.

POHLED – KAMENICE N. L. 2:1
Lepší vstup do utkání měli hosté. Hadač se ocitl sám před Růžičkou, ale nedal. Gól nakonec padl na druhé straně. Po přímém kopu Moučky se míč odrazil ke Slanařovi, který ze skrumáže otevřel skóre. Pojistit vedení mohl zanedlouho Klement, ovšem Votápek v brance hostí čaroval. Další míč za svá záda pustil až po akci Slanaře, který ukázkově vysunul Bartoše, a ten se tváří v tvář gólmanovi nemýlil. Vyrovnat mohl Melzoch, který tečoval přímý kop, ale míč jen o milimetr minul tyčku. Nástup do druhé půle měli opět lepší hosté, kteří tentokrát zahrozili ze skrumáže, skóre se však neměnilo. Na druhé straně spálil tutovku střídající Venc. Ihned po svém příchodu na hřiště sice přehodil gólmana ale i branku. Hosté se už dočkali pouze korekce. Po faulu v pokutovém území proměnil penaltu Jan Strašík.
Góly: 23. Slanař, 38. Bartoš – 88. J. Strašík (PK). Rozhodčí: Rosický. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (80. Klement). Diváci: 120. Poločas: 2:0. Kamenice nad Lipou: Votápek – Novák, Míka, R. Pelc, M. Strašík, J. Strašík, Kušta (46. Šuranský), Dvořák, Hadač, Spěváček (46. D. Pelc), Melzoch (75. Macháček).

PELHŘIMOV B – TŘEŠŤ 1:1
V prvním poločase byla hra celkem vyrovnaná, i když ke gólu měli blíže hosté. Poměrně dost práce měl domácí brankář M. Zabloudil, ale zapotil se i Bachman, což platilo hlavně o 17. minutě, kdy likvidoval jedovatou střelu J. Zabloudila. Pak se až před domácího brankáře prodral Sedláček, jenže M. Zabloudil ukázal své kvality. Ještě lepší zákrok přidal při penaltě v podání Mareše, kterou zavinil faulem J. Zabloudil. Po přestávce si udržovali mírnou převahu hosté. V 55. minutě trefil Trnka tyč a po hodině hry už se Třešť dočkala, když hlavou poslal míč do sítě Chalupský. Radost hostů měla jepičí život, o tři minuty později se ve vápně prosadil důrazný Papež a vyrovnal. I když si oba soupeři vytvořili ještě po jedné šanci, skóre už svou podobu nezměnilo.
Góly: 63. Papež – 60. Chalupský. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Pelhřimov B: M. Zabloudil – R. Hejda, M. Hložek, Blažek, Klofáč, Máca, Hovorka, Papež (76. Rysl), J. Zabloudil (46. M. Kubík), Starý, Nebeský (84. Hurda).