V obou slavili vítězství domácí. Nový Rychnov B zásluhou náhradníka Matouška udolal Vyskytnou, Čejov bez sebemenších potíží porazil béčko Budíkova. Událostí víkendu byl první bodový počin Mnichu.

ČEJOV – BUDÍKOV B 6:1
Domácí začali náporem a v prvním poločase získali tříbrankové vedení. Po přestávce se karta obrátila, Budíkov snížil z penalty. Nakonec jeho tlak zhatila neukázněnost Janáka a Trechy, kteří se nechali zbytečně vyloučit. Pak už se zápas dohrával zcela v režii domácích. V jejich dresu podal výborný výkon T. Pech, který měl podíl na všech šesti gólech.
Góly: 10. Kratochvíl, 15., 40. a 89. T. Pech, 79. Doležal, 82. Vlastní – 53. M. Havel (PK). Rozhodčí: Hála. ŽK: 1:0. ČK: 0:2 (71. Janák, 71. Trecha). Diváci: 80. Poločas: 3:0. Čejov: Vacata – Beneš, Semrád, Svoboda, Tománek, Nápravník, Marek (69. Hložek), P. Pech (69. Romaniuk), T. Pech, Kratochvíl, Moravec (75. Doležal). Budíkov B: M. Havel – Koubek, Janák, J. Prokop, Vostřejž, Šeda, Novák, Soukup, Šárovec, L. Havel, Trecha.

ŽELIV – SENOŽATY 4:1
Želiv velmi dobře kombinoval a už ve 3. minutě ho Z. Humeš dostal do vedení. Z převahy se zrodily i další góly, v poločase tak byl stav už 3:0. Hosté devět minut před koncem snížili, ale drama se nekonalo. Vítězství domácích pečetil čtvrtým gólem L. Radil.
Góly: 3. Z. Humeš, 33. J. Radil, 36. Stiburek, 87. L. Radil – 81. M. Večeřa. Rozhodčí: Ondráček. Diváci: 60. Poločas: 3:0. Želiv: Thomaier – Dolejš, Novák, Hora, Špinar, Humeš, Kopecký, L. Radil, Stibůrek, J. Radil (72. Peknik), Bloudek (55. Němec). Senožaty: I. Večeřa – L. Mareš, Cibula, V. Hazmuka, Burda, Koželuh (55. Pilát), J. Hazmuka, Mareš, Vlk (80. Král), M. Večeřa, Sýs.

N. RYCHNOV B – VYSKYTNÁ 1:0
V sousedském derby byli šťastnějším týmem domácí, kterým k zisku bodů pomohl i výborný brankář Faltýnek. Nový Rychnov se dlouho nemohl prosadit, ale nakonec se mu to povedlo zásluhou střídajícího Matouška, který po minutě pobytu na hřišti vstřelil jediný gól zápasu.
Góly: 67. Matoušek. ŽK: 2:3. Rozhodčí: Večeřa. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Nový Rychnov B: Faltýnek – Barták, Koubek, Ehl, O. Loskot, Nguyen (52. L. Mareš), Březina, V. Mareš (42. Čech), Karpíšek, M. Loskot, Pavelka (66. Matoušek). Vyskytná: Sekal – Roubíček, Fíla, Vondrák, Budík, Bezděkovský, Šustr, Valenta, Krejčí, Souček, Havel.

ČERNOVICE B – V. CHYŠKA 1:0
Navzdory konečnému výsledku to byl jednoznačný zápas. Hosté se nedostali k vážnější akci, Černovice už v prvním poločase spálily pět stoprocentních šancí. Nakonec rozhodl pendl z prvního týmu Paclík, který prošel do zakončení přes čtyři hráče soupeře.
Gól: 61. Paclík. Rozhodčí: Klubal. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Černovice B: Pekař – Bíro, Krejčí, Mach, Bohuslavický, Filípek (66. Mazanec), Hlásek, Hůlka, P. Jonák, Novák (82. J. Jonák), Paclík (90. Matoušek). Velká Chyška: Štamberk – Čekal (68. Buchta), M. Křížek, Malina, Štarman, Mička (82. Houdek), Rathouský, Krch, Buchta, Mládek (46. Havlíček), Zenáhlík.

JIŘICE B – PETROVICE 1:3
Jiřická rezerva utkání proti Petrovicím prohrála jen díky standardním situacím. Hosté se prosadili hned dvakrát a to zásluhou Kubáta a Kameše, což stačilo na plný bodový zisk.
Góly: 9. Hložek – 7. a 75. Kubát, 30. Kameš. Rozhodčí: Klubal. ŽK: 3:1. Diváci: 60. Poločas: 1:2. Jiřice B: Zabloudil – Maděra (46. Záviška), Trnka, Langr, Novák, Rohovec, Petřík (57. Příhoda), Babinec (46. Pexa), Hájek, Hrůza, Hložek (76. Frantál). Petrovice: Kytka – Dus, Kočička, Folejtar (72. Kalenda), Kameš, Krpálek, Peterka, Zach, Kubát, Kloc, Klofáč (46. Příhonský).

MNICH – LUKAVEC 0:0
V tvrdém, bojovném utkání ani jedna ze stran nepředvedla zrovna skvostný fotbalový výkon. Domácím se konečně podařilo nedostat branku, ale směrem dopředu byli doslova impotentní. Lukavec si moc šancí také nevypracoval a tak se oba týmy rozešly s bezbrankovou remízou.
Rozhodčí: Jonáš. ŽK: 2:4. Diváci: 50. Mnich: Šimeček – Fryc, Procházka, Novotný (46. Cabaj), Jan Dvořáček ml., Vaněk, Švácha, Voda, Jan Dvořáček st., Hrdlička, Koukal. Lukavec: Luboš Krill – Mišoň, Kuneš, Zamrzla (60. Wenemoser), Mařinec, Zadražil, Pešek, Lukáš Krill, Merenus, Prokop, Zeman.