Čejov nastřílel béčku Černovic sedm gólů, takřka podobnou kanonádu předvedl Želiv v Novém Rychnově.S první výhrou v kapse bude přezimovat poslední Mnich, dvěma góly po přestávce otočil duel s béčkem Budíkova.

JIŘICE B – SENOŽATY 4:2
Domácí sice v úvodu dali dva góly, ale v prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal. Hosté zásluhou M. Večeři korigovali z penalty. Po přestávce už měly Jiřice převahu, rozhodl gól Hložka z trestného kopu.
Góly: 2. Holoubek, 18. Zadek, 52. Hložek, 84. Babinec – 31. M. Večeřa (PK), 86. J. Hazmuka. Rozhodčí: Blažek. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Jiřice B: Zabloudil – Trnka (46. Záviška), Petřík, Langr, Nesporý, Novák (46. Pavel Příhoda), Babinec, Hložek, Maděra (70. Frantál), Holoubek, Zadek (75. Horký). Senožaty: I. Večeřa – Schwarz (62. Pilát), Cibula, V. Hazmuka (77. L. Mareš), Burda, Čežík (70. Koželuh), J. Hazmuka, J. Mareš, J. Vlk (56. P. Vlk), M. Večeřa, Sýs.

N. RYCHNOV B – ŽELIV 0:6
Utkání ovlivnila přísná penalta, z níž dostal Kopecký Želiv do vedení. Pak už byli hosté lepším týmem a zaslouženě vysoko zvítězili.
Góly: 30. a 85. Kopecký (první PK), 34., 64. a 78. Němec, 75. Peknik. Rozhodčí: Větrovský. ŽK: 2:5. ČK: 1:2 (80. M. Loskot – 66. Hora, 89. Šebesta). Diváci: 30. Poločas: 0:2. Nový Rychnov B: Faltýnek – Barták, Červenka, Koubek, Slavík, Havel, Nguyen, Březina, Štětka, Mugrauer, M. Loskot. Želiv: Sedlák – Dolejš, Novák, Hora, Špinar, Němec, Kopecký, Stiburek, Peknik, Bloudek, Šebesta.

ČERNOVICE B – ČEJOV 2:7
V ofenzivně vedené partii za domácí dvakrát snížil Jonák, ale hosté už v poločase vedli o dvě branky. Po přestávce už chyby v obraně nedělali a L. Kratochvíl s Moravcem upravili výsledek do jednoznačné podoby.
Góly: 28. a 38. Jonák – 5. P. Pech, 31. a 78. Moravec, 35. Marek, 41. T. Pech, 67. a 79. L. Kratochvíl. Rozhodčí: Hána. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 2:4. Černovice B: Karel Vošahlík st. – Jonák (46. Bíro), Filípek, Mach, Bohuslavický, Chvála (67. Bíro), Hůlka, Paďourek, Paclík, Novák, Tille (83. Matoušek). Čejov: Vacata – Beneš, Semrád, Svoboda, Tománek, Nápravník, Marek, P. Pech (75. Hložek), T. Pech (86. Doležal), L. Kratochvíl, Moravec.

LUKAVEC – VYSKYTNÁ 3:1
Po zaváhání domácí obrany dostal Vyskytnou do vedení Štěpán. Domácí se trápili, trn z paty jim vytrhl dvěma góly Luboš Krill. Po přestávce byl obraz hry vyrovnaný, Lukavec měl vyloženější šance. Po rohu o jeho vítězství rozhodl Mišoň. Hosté měli nebezpečné brejky, ale střelecky už se prosadit nedokázali.
Góly: 24. a 34. Luboš Krill, 58. Mišoň – 8. Štěpán. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Lukavec: D. Ludvík – Luboš Krill (78. Bukarenko), Hurda, Mařinec, Zadražil, Merenus, Prokop, Zeman, Mišoň, Pešek (71. Wenemoser), Šimek. Vyskytná: Sekal – Roubíček (81. Blažek), Fíla, Vondrák, Bína, Bezděkovský, Šustr, Štěpán, Krejčí, Souček, Fila.

PETROVICE – V. CHYŠKA
Na hřišti utkání skončilo 0:3, ale po něm byl konfrontací zjištěn neoprávněný start hráče V. Chyšky. Utkáním se zbývá okresní fotbalový svaz, výsledek není v tabulce započten, předpokládá se kontumace ve prospěch domácích.

MNICH – BUDÍKOV B 3:2
Zápas jen potvrdil podzimní herní trápení Mnichu. Domácí byli po většinu zápasu lepším týmem, ale nedařilo se jim střelecky. V poločase dokonce o gól zaostávali. Po přestávce Mnich prostřídal a odpor soupeře v závěru přece jen zlomil.
Góly: 2. Cabaj, 78. Pavel Koukal, 86. Hron – 3. E. Novák, 44. T. Vodrážka. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 1:2. Diváci: 40. Poločas: 1:2. Mnich: Šimeček – Bubník (71. Jan Dvořáček ml.), Procházka, Švácha, Petr Koukal, Vaněk, Hron, Jan Dvořáček st. (62. Pavel Koukal), Cabaj (87. David), Voda, Hrdlička (63. Mocek). Budíkov B: M. Bláha – D. Novák, Haman, Šárovec, Janák, J. Novák, Koubek (63. M. Vodrážka), E. Novák, Macia Agullo, T. Vodrážka, Michal.