Patnáct bodů mají ovšem i celky Budíkova B a Vyskytné. Soutěž začíná zvolna aspirovat na zápis do Guinnessovy knihy rekordů, protože remíza je v ní v tomto ročníku neznámým pojmem. Přitom už je odehráno 42 zápasů.

HORNÍ CEREKEV B – HOŘEPNÍK 1:4
V prvním poločasu se odehrávala poměrně vyrovnaná hra, nerozhodný stav zrušil po brejku ve 39. minutě Moravec. Po změně stran už byli lepší hosté, kterým se dařila kombinace a měli i více fyzických sil. Jejich vítězství zvýraznil dvěma góly J. Jelínek.
Góly: 27. Suchý – 66. a 86. J. Jelínek, 8. P. Joneš, 39. Moravec. Rozhodčí: Přibyl. ŽK: 3:3. Diváků: 50. Poločas: 1:2. Horní Cerekev B: Faltýnek – Ošanec, L. Musil (61. Chadim), Plachý, Filsoch, Šimek (46. Loukota), O. Musil (46. Jirák) Kůta, L. Suchý, M. Šimák, Pinkas. Hořepník: Lapáček – Filip (75. Matějka), P. Dlouhý, Zíka, Mezera, M. Jelínek, T. Dlouhý, M. Joneš, J. Jelínek, Moravec, P. Joneš.

LUKAVEC – ČEJOV B 3:1
Domácí začali lépe, proměnili úvodní dvě šance. Pak ale přešli k sólovému pojetí hry, často ztráceli míče  a hosté je za to potrestali gólem. Ve zbytku zápasu měl Lukavec mírnou převahu, ale zahazoval i ty nejvyloženější šance, takže rozhodl až z penalty.
Góly: 7. a 79. Hanzlík (druhý PK), 5. Šedivý – 18. J. Bucek. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 2:1. Lukavec: Ludvík – Kott, Slabý, Šedivý (87. Zadražil), Merenus, Wenemoser (75. Mařinec), Mišoň (65. Michalanský), Prokop, Zeman, Hanzlík, Šimek. Čejov B: Vacata – Semrád, Křípal, Nápravník, L. Svoboda, Cvrček, J. Bucek (74. Hložek), Mraček, R. Bucek, Jaroslav Svoboda, Marek (59. Pech).

ŽELIV – SENOŽATY 5:3
Hosté ze Senožat nastoupili pouze v deseti a na hřišti to bylo znát. Želiv si v první půlhodině po dvou rychlých protiútocích vytvořil vedení. Senožaty na to ještě nalezly odpověď, ovšem ve druhé půli už byla převaha domácích více než znatelná. Projevilo se to i na skóre.
Góly: 15. a 73. M. Němec, 28. Z. Humeš, 48. Dolejš, 76. Novák – 30. a 65. M. Večeřa, 39. Maděra. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 3:1. Diváků: 50. Poločas: 2:2. Želiv: Sedlák – Josl, Novák, Cupl, Kratochvíl, Dolejš, Z. Humeš, L. Radil, L. Stibůrek, M. Němec,  Bloudek (80. M. Stibůrek). Senožaty: I. Večeřa – L. Mareš, Cibula, Maděra, Vokřál, K. Mareš, J. Mareš, Vlk, M. Večeřa, Sýs.

MNICH – ČERNOVICE B  4:5
První poločas nabídl pohlednou hru, domácí měli očividnou převahu. Získali tříbrankový náskok, ale nakonec jim to nestačilo. Hostům stačilo dvacet minut k tomu, aby skóre otočili a na výsledku už nic nezměnily šance Mnichu v závěru.
Góly: 8., 34. a 45. Mocek, 17. Novotný – 44. Kmeťo, 57. Hůlka, 60. Bohuslavický, 64. a 75. Paclík. Rozhodčí: Tousek. ŽK: 3:1. ČK: 1:1 (76. Morávek – 76. Novák). Diváků: 40. Poločas: 4:1. Mnich: Šimeček – Křiváček, Procházka, Motyčák, Bubník, Vaněk, Dufek, Koukal, Novotný, Mocek, David. Černovice B: Pekař – Jůn, Hůlka, Krejčí, Bohuslavický, Tikal, Hlásek, Petrák, Kmeťo (82. Gapko), Paclík (90. Matějů), Novák.

PETROVICE – VYSKYTNÁ 3:4
Na začátku utkání uctili hráči a diváci minutou ticha památku nedožitých 61 let dlouholetého činovníka fotbalu v Petrovicích Josefa Folejtara. Hosté v první půli domácí přehrávali a podařilo se jim rozhodnout utkání. Po změně stran nastoupili Petrovičtí jako vyměnění, ale podařilo se jim pouze snížit.
Góly: 39. a 75. Krpálek, 60. Kubát – 10. a 43. Mejstřík, 33. J. Roubíček (PK), 34. Štěpán. Rozhodčí: Prokop. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 1:4. Petrovice: Vácha – Pfau, Prajsler (70. Příhonský), Kočička, F. Krpálek, Zach, Kameš, Dus, Kubát, Folejtar, V. Krpálek. Vyskytná: Sekal – J. Roubíček, T. Roubíček, Vondráček, Bezděkovský, Mejstřík, Šustr, Valenta, Krejčí, Souček (89. Bína), Štěpán (73. P. Blažek).

N. CEREKEV – BUDÍKOV B 1:2
Domácí zaspali úvody obou poločasů a v obou případech inkasovali. V první půli ještě dokázal vyrovnat Vodička, po změně stran už na branku Nováka reagovat domácí nedokázali.
Góly: 24. Vodička – 7. Staněk, 57. Novák. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 1:3. ČK: 1:0 (90. Amcha). Diváci: 30. Poločas: 1:1. Nová Cerekev: Vaněček – Šípek, Amcha, Beneš, Sochor, Pavlík, Zíka, Vodička, Rajčan, Votápek, Novák. Budíkov B: Březina – Vostřejž, Janák, Bleha, M. Vodrážka, T. Vodrážka, Trecha, Novák, Zástěra, Staněk, Žáček.

Příští kolo: Čejov B – Hořepník, Černovice B – Horní Cerekev B, Senožaty – Mnich, Budíkov B – Želiv, Vyskytná – Nová Cerekev, Lukavec – Petrovice.