Z Otrokovic už se tým z Vysočiny s prázdnou prostě vrátit nesmí. „Otrokovice čeká první zápas před svými fanoušky a už jen z tohoto důvodu to bude nepříjemný soupeř. My už ale potřebujeme něco uhrát, abychom se hned zkraje sezony nedostali do problémů," ví kouč Pelhřimova.

Tým z Valašska bude v této sezoně pro řadu soupeřů nepopsaným listem papíru. Loni hrál divizi na severu Moravy ve skupině E. „Otrokovice nám sice zmizely z očí, ale nějaké informace jsem dostal z Havlíčkova Brodu, kde hrály před týdnem," přiznal špionáž Leoš Mitas. Pelhřimov se ale musí soustředit hlavně na sebe. Nedostatků v premiéře nového ročníku ukázal dost.

„V obraně jsme si počínali špatně. V Mutěnicích jsme dostali tři góly, což se blíží loňské sezoně, na kterou bychom rádi zapomenuli," zlobí se Mitas i s odstupem několika dnů a dodal: „Teď je důležité, aby nás podrželi ti zkušení. Potřebuji od Niederleho, Bendy či Krtka, aby začali tým herně táhnout," mluví k oporám mužstva. Nepovedený start sezony se promítne i do základní sestavy, která zápas v Otrokovicích začne. „Musíme na problémy nějak zareagovat. Plánuji dvě změny, někteří další hráči si prohodí pozice," informoval trenér.