Stejný počet bodů už má druhá Obrataň, ta navíc odehrála o zápas méně.

POČÁTKY – ÚSTRAŠÍN 9:2
Výsledek hovoří za vše, hrála se jednoznačná partie. Chybující obrana Ústrašína poprvé kapitulovala už ve 2. minutě a domácí se dostali na koně. Po přestávce Počátky už hrály na jistotu, přesto málem soupeři nastřílely dvouciferný počet branek.

Góly: 2., 33., 79. a 85. Kocourek, 14. Vlček, 45. V. Šatara, 52. M. Pavlíček, 84. Doležal, 89. Dedera – 39. a 56. Vonásek (první PK). Rozhodčí: Kolář. ŽK: 2:3. Diváci: 60. Poločas: 4:1. Počátky: Novotný – Neuber, M. Pavlíček, T. Pavlíček (72. Vojta), Doležal, V. Šatara (83. Švarc), Blažek, Vlček, Kocourek, Drechsler (45. Tesař), Dedera. Ústrašín: Rohovec – Mazanec, Rod, Seknička, Nápravník, Křech (46. Hájek), Kubiska, L. Jírů (23. Budík), T. Jírů, Vonásek, Pech.⋌ (krl)

Č. ŘEČICE – KAMENICE B 1:4
Domácí si zápas zkomplikovali už před začátkem, kdy doslova látali sestavu. První poločas tomu výsledkem nenasvědčuje, protože hostům se nedařilo v koncovce. Vše se změnilo po obrátce, klíč k přesnému zakončení našel především D. Růžička.

Góly: 76. Kubánek – 55., 66. a 81. D. Růžička, 88. Strašík. Rozhodčí: Tousek. ŽK: 0:2. Diváci: 20. Poločas: 0:0. Červená Řečice: P. Dýnek – Vávra (71. Staněk), Košťál, Káva, Kníže, J. Dýnek, Bouz, Chvalkovský, Nenadál, Obranec, Kubánek. Kamenice B: Hlavatý – P. Macháček, Hadač, A. Schober, Tuček, D. Schober (71. Tvrdík), Kupka, Strašík, Kašparec, J. Růžička, D. Růžička (82. D. Macháček). ⋌(šťs)

PLAČKOV – OBRATAŇ 0:4
Plačkovu se poslední dobou nedaří a změna nepřišla ani proti favorizované Obratani. Ta sice v první půli návod, jak překonat domácí obranu nenašla, po změně stran si však vše vynahradila a vyhrála více než přesvědčivě.

Góly: 66. vlastní, 74. Hovorka, 85. Čekal, 90. L. Vlach. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Plačkov: Milan Němec – Martin Němec, Tesař, Palán (17. Zemek), Slavík, Hájek, Kubů, Štěpán, Kašpar, L. Ehrlich, Mottl. Obrataň: Vilímek – Menšík, Melichar, Kalina, Čekal, Hovorka, D. Kudrnáč (76. M. Vlach), Tábora (56. Flígr), L. Vlach, Pučálek, Pařil. ⋌(jnď)

HOŘEPNÍK – MARATON 4:2
Ve velmi vyhecovaném zápase byli domácí od začátku lepším týmem, přesto lídr tabulky po brejcích získal dvoubrankové vedení. Hořepnické to ale nepoložilo a po heroickém výkonu ve druhé půli zaslouženě skóre otočili.

Góly: 52. Kwadwo, 58. Popelka, 67. T. Dlouhý, 82. J. Jelínek – 10. a 20. Růžek. Rozhodčí: Poul. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 0:2. Hořepník: Lapáček – Filip (76. T. Jelínek), P. Dlouhý (46. Mezera), Zíka, M. Jelínek, Popelka, T. Dlouhý, M. Joneš, J. Jelínek, Moravec (82. Blažek), Kwadwo. Maraton: Vaverka – Prchal (58. Musil), Kratochvíl, Kocián, Beneš, Šmíd (46. M. Vacek), T. Vaněk, Máca, M. Vaněk, Pavouk, Růžek. ⋌(dlh)

ČEJOV – ŽIROVNICE B 1:0
Obě mužstva se snažila o rychlou hru, ale dopouštěla se spousty nepřesností. Domácí se povedlo skórovat z první gólové akce, po rychlém protiútoku se trefil Z. Kratochvíl. Ve zbytku zápasu se Žirovnice pokoušela útočit, jenže skórovat nedokázala.

Gól: 24. Z. Kratochvíl. Rozhodčí: Šenigl. ŽK: 3:1. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Čejov: Nobvotný – Semerád, R. Moravec, Nápravník, I. Moravec, Mraček, Marek (52. Cvrček), Boček (24. T. Pech), Kovařík (89. Hložek), L. Kratochvíl (81. P. Pech), Z. Kratochvíl. Žirovnice B: V. Kolář – Dýnek, Doležal, Rušil, Blažek (89. O. Kolář), Metlička (88. Mach), Pokorný, Tomšů (46. Žižka), Ondřej Doležal st., Buchta (46. Míčanský), Ondřej Doležal ml. ⋌(křp)

PACOV B – ŽIROV 7:0
Domácí měli naprostou převahu a bylo jen otázkou, kolik branek Žirovu nasází.

Góly: 9. Svoboda, 32. T. Kuran, 34. a 72. Podolský, 41. a 87. L. Rybčák, 68. Gavrecký. Rozhodčí: Machač. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 4:0. Pacov B: Čech – T. Kuran, Dvořák (82. Ježek), Pavelec (59. Mařinec), P. Miskai (82. Václavík), J. Kuran, Gavrecký (79. Vlach), Svoboda, Podolský, J. Přibyl (68. Štarman), L. Rybčák. Žirov: Zrutský – Křivan, Bratrů, Cvrček, Hrobský, Morava, L. Jonáš, Šmíd, Brož, Doležal, Němec. ⋌(kz)