Oslabení fotbalisté Obrataně totiž doma nestačili na rezervu Kamenice. Ode dna se odráží Červená Řečice, která odvezla všechny body z Božejova.

ŽIROV – ŽIROVNICE B 4:5
Domácí byli v prvním poločase lepším týmem, zasloužili si jít do kabin i s větším než s jednobrankovým náskokem. Po přestávce se karta otočila, Žirovu navíc situaci zkomplikovalo vyloučení Bratrů a hosté dvěma góly v poslední čtvrthodině strhli vítězství na svou stranu.

Góly: 12., 25., 72. Nebesař, 65. vlastní – 17. Ondřej Doležal st., 50. vlastní, 60. Ondřej Doležal ml., 77. Hanzal, 82. Dýnek. Rozhodčí: Mráček. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (68. Bratrů). Diváci: 30. Poločas: 2:1. Žirov: J. Jonáš – Němec, Hána, Hotovec, Křivan (67. Cvrček), Bratrů, L. Jonáš, Morava, Samec (75. Haruda), Nebesař. Žirovnice B: Kolář – Dýnek, Kešner, Ištok (45. Hryzák), Metlička, Hanzal, P. Kořínek, Ondřej Doležal st, Ondřej Doležal ml., J. Kořínek. ⋌(dlž)

OBRATAŇ – KAMENICE N. L. B 1:3
Domácí kvůli velké marodce nastoupili v silně kombinované sestavě a na herní projevu to bylo znát. Nedařila se jim kombinace, tápali při zakončení. Za stavu 1:2 dokonce pohrdli penaltou. Hosté hráli na brejky a byli o poznání efektivnější.

Góly: 61. Šimek – 50. a 74. D. Hadač, 67. Kašparec. Rozhočí: Šenigl. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Obrataň: Vilímek – Menšík, Šimek, Buček, Kudrnáč (54. Fišer), Pučálek, Hovorka, Buchar, Čekal (72. Lhotský), Tábora, Vlach. Kamenice nad Lipou B: D. Macháček – P. Macháček, Pfaur (75. L. Hadač), Schober, Novák, Kašparec (88. Klusáček), Kupka, Šuranský, Schober (84. Tuček), J. Růžička, D. Růžička (45. D. Hadač). ⋌(vej)

HOŘEPNÍK – PLAČKOV 2:2
Domácí proti favorizovanému soupeři podali velmi bojovný výkon, za který byli odměněni ziskem cenného bodu. Plačkovští měli po celý zápas více ze hry a dokázali si vypracovat i velké množství gólových šancí, v hořepnické brance ale exceloval gólman Lapáček, který hostující střelce vychytal.

Góly: 39. T. Dlouhý, 73. Jiroušek – 22. Ehrlich, 48. Trecha. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 0:4. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Hořepník: Lapáček – Filip, Jiroušek (85. Blažek), Zíka, M. Jelínek, Mezera (75. Matějka), T. Dlouhý, Popelka, J. Jelínek, Moravec, Kwando. Plačkov: Kořenář – Němec, Tesař, Keller, Slavík, Eremka, Hájek (77. Bezemek), Ehrlich, Kubů, Mottl, Trecha. ⋌(dlh)

ÚSTRAŠÍN – PACOV B 2:5
Zápas dvou rozdílných poločas dopadl lépe pro hosty, ti si už v první půli vytvořili pětibrankové vedení. Po změně stran hosté odpadli a domácí se dočkali zásahů Nápravníka a Vonáska, které však mnoho neřešily.

Góly: Nápravník, Vonásek – Z. Rybčák, J. Přibyl 2, P. Miskai. Rozhodčí: Chmel. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:5. Ústrašín: Rohovec – Mazanec, Rod, Hruška (20. O. Hájek), Nápravník, Soják, Kubiska, Hložek, Křech, Vonásek, Dedera. Pacov B: Pavelec – M. Miskai, Vlk, Dvořák, Z. Rybčák (86. Starka), P. Miskai, Hrobský, Kuran, Gavrecký (70. Vlach), Kerouš (19. J. Přibyl), Podolský. ⋌(mar)

MARATON – POČÁTKY 3:1
V prvním poločase měl Maraton mírnou převahu a střelecky ji vyjádřil Pavouk. Po přestávce se hrálo prakticky na jednu branku, vedení domácích zvýšili Růžek a M. Vaněk, přičemž hráči Maratonu několik dalších šancí neproměnili. Hosté zásluhou Kocourka v závěru alespoň snížili.

Góly: 39. Pavouk, 66. Růžek, 77. M. Vaněk (PK) – 86. Kocourek. Rozhodčí: Chvála. ŽK: 0:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Maraton Pelhřimov: Vaverka – Podhráský (55. Prchal), Beneš, Kocián, Kratochvíl, M. Vaněk, M. Vacek (46. K. Musil), Máca (61. T. Vaněk), Moravec, Pavouk (61. T. Vacek), Růžek. Počátky: F. Novotný – Neuber, M. Pavlíček, T. Pavlíček, Doležal, Kopečný, Dedera, Vlček, Kocourek, Šatara (64. T. Novotný), Švarc. ⋌(šer)

BOŽEJOV – Č. ŘEČICE 1:2
Domácí kvůli červené kartě Kociána hráli prakticky celé utkání v deseti. Hosté měli více ze hry, ale na vyložené šance to byla vyrovnaná partie, protože Božejov hrozil z brejků. Chvíli před koncem zaslouženě vyrovnal, ale poslední slovo měl po dlouhém nákopu Nenadál.

Góly: 82. Jaroslav Kumžák – 35. Bouz, 86. Nenadál. Rozhodčí: M. Machač. ŽK: 1:3. ČK: 1:0 (11. Kocián). Diváci: 50. Poločas: 0:1. Božejov: Hartl – Smejkal, Josef Kumžák, Kocián, Matouš (75. Pavel Kubů II), Jan Vacek st. (16. Jan Vacek ml., 86. Hašek), Fučík, Jaroslav Kumžák, Kopejtko, Pavel Kubů I, Smrčka (68. Smítka). Červená Řečice: Krejčí – Popovič, Košťál, Pavelka (64. Kníže), Staněk, Dýnek, Bouz, Chvalkovský (64. Plášil), Nenadál, Obranec (76. Káva), Kubánek. ⋌(kmž)