KOŠETICE – SVĚTLÁ N. S. 4:0

V prvním poločase to na jasnou výhru domácích nevypadalo. Hosté byli dokonce častěji u míče a ve 3. minutě nevyužili tutovku. „Postupně jsme se ale zvedali a chvíli před přestávkou nás dostal do vedení krásnou trefou Lukáš Kubů. Zpoza vápna přehodil brankáře střelou na zadní tyč,“ popisoval děj zápasu asistent trenéra Košetic Miloslav Vejsada.

Okresní derby Pelhřimov nezastavilo. Žirovnici porazil 4:0

Po změně stran už skóre narůstalo o poznání rychleji. Dvakrát se trefil Štyx, na konečných 4:0 upravil v 71. minutě Větrovský. „Prostřídali jsme. Dali jsme tam dva nové hráče a už jsme měli navrch, “ hodnotil Vejsada.

Góly: 40. L. Kubů, 50. a 63. Štyx, 71. Větrovský. Rozhodčí: Niederle. Bez karet. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Košetice: Jíša – Matouš, Kadlec (71. Kott), T. Vejsada, Bartoška, P. Kubů (60. Větrovský), Štyx (80. J. Hanousek), Zajíček, L. Kubů (65. Sovka), Paťha (46. Zelenka), A. Vejsada.