Start ani v sedmém kole nevybočil ze zajetých kolejí, prohrál 5:0 v Košeticích. Ve druhém derby Pelhřimovska se z bodů těšily Černovice.

KOŠETICE – N. RYCHNOV 5:0
Domácí měli od začátku víc ze hry, hosté hráli ze zajištěné obrany a spoléhali na brejky. Košetice dostal do vedení ve 22. minutě hlavou Tržil, na 2:0 mohli zvýšit Papež s Novákem, ale přečíslení vyřešili špatně. Definitivní rozhodnutí přišlo po hodině hry, kdy se domácím povedlo vstřelit v rozmezí čtyř minut tři góly. Jejich výhru pak v samém závěru orazítkoval Papež.

Góly: 22. Tržil, 60. Paťha, 61. T. Vejsada, 63. a 90. Papež. Rozhodčí: Krulík. ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (67. J. Římal). Diváci: 100. Poločas: 1:0. Košetice: Jíša – T. Vejsada, Suk, Papež, Hanousek, A. Vejsada, Kubů, Tržil, Paťha (69. Fenár), Novák (80. Sovka), V. Vlk (76. J. Vlk). N. Rychnov: I. Císař – Koubek, Červenka, V. Mareš, Karpíšek, J. Mareš, O. Kratochvíl, J. Kratochvíl, Březina, J. Římal, L. Císař (71. Slavík).

BUDÍKOV – ČERNÍČ 3:1
V zápase byli herně lepší hosté z Černíče, ale domácím střelcům skvěle vyšel první poločas. Budíkov dostal do vedení ve 20. minutě L. Kavka, když krásnou kombinační akci zakončil střelou podél brankáře. Pak se dvakrát v rozmezí tří minut prosadil O. Sadský. Nejprve těžil z přihrávky bratra Marka, ve druhém případě dorážel míč po trestném kopu Granta. Hosté ožili chvíli před přestávkou, po rohu snížil Lovětínský. Po změně stran měla Černíč více ze hry, ale v koncovce se trápila. Jednou trefila tyč, podruhé domácímu brankáři na čáře vypomohl Žáček.

Góly: 20. L. Kavka, 29. a 31. O. Sadský – 45. Lovětínský. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 3:1. Budíkov: M. Bláha – T. Bláha, Zet, Žáček, Páša, M. Sadský, Grant, T. Prokop (89. Wallisch), O. Sadský (48. Vodrážka), L. Kavka, Smereka (86. Novák).

ČERNOVICE – PACOV B 4:1
O černovické pouti se před velkou návštěvou hrálo pohledné, vyrovnané a do poslední minuty bojovné utkání. Chvíli před přestávkou získali vedení domácí, když z pasu do odkryté obrany těžil Paclík. Hosté po změně stran ožili a zásluhou nestárnoucího Hrobského srovnali krok i ve skóre. Pak už ale stříleli góly jen domácí. Za záda dobře chytajícího Pachty doslova dotlačil míč Paclík, Koller proměnil penaltu a po ideální přihrávce za obranu orazítkoval vítězství Černovic Kubů.

Góly: 40. a 73. Paclík, 78. Koller (PK), 86. Kubů – 56. Hrobský. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 1:0. Černovice: Vošahlík – Jonák (82. Krejčí), Koller, Kohout, Kubů, Růžička, Josef Hadrava ml. (75. Vlach), M. Míka, Paclík, Jůn, V. Míka. Pacov B: Pachta – Dvořák, Svoboda, Zíka, P. Miskai (80. J. Kuran), M. Miskai, Kerouš, Maršík, Podolský (63. Zich), Gavrecký, Hrobský (85. Jan Přibyl).

CHOTĚBOŘ B – HUMPOLEC B 2:0
První poločas nabídl vyrovnaný boj, šancí bylo jako šafránu. Gólů se diváci dočkali až po přestávce, kdy už otěže zápasu převzali do svých rukou domácí. Ty poslal do vedení v 53. minutě Šimoňák a o pět minut později zvýšil na 2:0 Janda. Do konce zápasu se ještě do šancí dostali Šimon a Fiala, ale ani jeden se už neprosadil.

Góly: 53. Šimoňák, 58. Janda. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 2:4. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Humpolec B: Brávek – Metál, Pícha (60. Žatečka), Vrátný, Beránek, Podoba, Šilpoch, Paťha, Maršík (82. Brdečka), Doležal, Prokop.