I. A třída, skupina A

PACOV – POHLED 7:1
První poločas byl celkem vyrovnaný, Pohledu se však velmi nedařilo při zakončení, naopak domácím to vycházelo. Po změně stran už se hrálo jen na jednu branku, hosté z Pohledu se nakonec dočkali symbolického snížení, ale i k tomu jim muselo pomoci nedorozumění domácí obrany. Za Pacov se výborně předvedl Jaroslav Přibyl, který stihl trefit do černého hned čtyřikrát.

Góly: 10., 45., 53. a 81. Jaroslav Přibyl, 16. Tomovič, 61. a 62. Kabíček – 72. vlastní. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 3:0. Pacov: Pachta – Kuran, Bezemek, Dvořák, Maršík (54. Pražák), Bártů, Kostroun (37. Vítámvás), Tomovič, Kabíček, Podolský (72. Jan Přibyl), Jaroslav Přibyl.

BEDŘICHOV – KOŠETICE 0:2
Ze začátku měli navrch hosté, ale pak se domácí přidali a do konce poločasu to byl vyrovnaný mač. V lepších šancích se ocitl Bedřichov, ale gól nepadl. Hned na začátku druhé části se kolem Grepla otočil Starý a přesnou střelou nedal Šánovi šanci – 0:1. Bedřichov nechtěl doma prohrát a snažil se srovnat, ovšem překonat Jíšu se mu nepovedlo. V největší šanci selhal Novotný, který zblízka přestřelil. V 77. minutě si vybral slabší chvilku Šána, který neudržel míč a Tržil přidal pojistku. „Hrál se dobrý fotbal a já musím naše hráče pochválit. Nakonec rozhodla zkušenost a větší důraz hostů,“ doplňuje kouč Bedřichova Stanislav Muzikant.

Góly: 48. Starý, 77. Tržil. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 3:1. Diváci: 80. Poločas 0:0. Košetice: Jíša – Suk, Bartoška, Kubů, Papež, A. Vejsada, Hanousek, Skořepa, Starý, Tržil, Brada.

KAMENICE – SVĚTLÁ N. S. 3:1
Domácím vyšlo utkání nad očekávání a do vedení šli už ve 4. minutě, kdy se tvrdou střelou k tyči prosadil Dejmek. Pak se střelci odmlčeli, ale vše si vynahradili před přestávkou. Světlou rozjásal tradiční kanonýr Křikava, jenže Dejmek stihl bleskurychlou odpověď. Ve druhém poločase se urputně bojovalo o každý míč, gólové šance měly obě strany. Prosadil se ale až v samém závěru střídající Joza, který vítězství Kamenice orazítkoval.

Góly: 4. a 45. Dejmek, 90. Joza – 40. Křikava. Rozhodčí: Kopřiva. ŽK: 4:4. Diváci: 160. Poločas: 2:1. Kamenice nad Lipou: Hlavatý – Klusáček, Šuranský, L. Hadač, T. Hadrava, Zdeněk, Tadeáš Zahradník, Melzoch, Dejmek (78. Vávra), M. Strašík (89. Votápek), Filípek (88. Joza).

LUKA N. J. – SPEŘICE
V první půlce se hrálo vyrovnané utkání, ale domácí udělali hrubou chybu, kterou bez milosti potrestal Eremiáš. Po změně stran se Speřice uklidnily, pomohla jim i druhá branka, o níž se postaral Krejčí. Luka se sice ve velkém teple snažila, ale soupeř si technickou hrou výsledek hlídal. Navíc ho pojistil Pohan. Po chvíli dostal červenou kartu Ganobjak a vzápětí využil přesilovou hru Flesar, který těžil z nedorozumění obrany a gólmana. Ovšem to byla jen kosmetická úprava výsledku.

Góly: 79. Flesar – 27. Eremiáš, 53. Krejčí, 75. Martin Pohan ml. Rozhodčí: Terber. ŽK: 1:0. ČK: 0:1 (72. Ganobjak). Diváci: 120. Poločas: 0:1. Speřice: Žáček – Jiří Holenda ml. (82. Maděra), Honzárek, P. Moravec, Ganobjak, Morava (55. Soukup), Eremiáš, Krejčí, Savi, Martin Pohan ml. (89. D. Moravec), Vlček.