I. A třída, skupina A
PACOV – LEŠTINA 3:0
První poločas hezkou podívanou nenabídl, fotbal to byl jen průměrný. Na straně domácích spálil dvě šance Kabíček, hosté se do většího ohrožení branky nedostali. Po přestávce unikl po křídle Kabíček, předložil míč Jaroslavu Přibylovi, který ho s pomocí tyče dostal do branky. Kabíček hrál dál zásadní roli v zápase a v 70. minutě upravil křižnou střelou na 2:0. Pak byli hosté i přes vyloučení Čáslavského čtvrt hodiny lepším týmem, muziku tvrdil důrazný Štros, ale vyloženou šanci si nevytvořili. Výhru Pacova v závěru orazítkoval Podolský.

Góly: 47. Jaroslav Přibyl, 70. Kabíček, 89. Podolský. Rozhodčí: Petrlík. ŽK. 4:4. ČK: 0:1 (60. Čáslavský). Diváci: 120. Poločas: 0:0. Pacov: M. Zabloudil (46. Pachta) – Kuran, Bezemek (81. Jan Přibyl), Maršík, Kostroun, Tomovič (73. L. Rybčák), Jaroslav Přibyl, Bártů, Kabíček, Dvořák, Podolský.

KOŠETICE – SPEŘICE 2:0
Košetice měly famózní nástup do zápasu, po čtvrthodině už vedly 2:0. V 8. minutě si na zadní tyč naběhl Starý a přesný centr dokopl do sítě. Speřice bránily ve vlastní šestnáctce hodně nedůrazně a znovu na to doplatily ve 13. minutě, kdy se Starý obtočil kolem obránce a rozesmutněl brankáře Žáčka. Pak se hra vyrovnala, do poločasu se hrálo bez větších šancí. Po změně stran se hosté zkusili vzepřít osudu, získali převahu v poli, ale do šancí se prakticky nedostali. Domácí čekali na brejky a byli při nich nebezpečnější. Sami na Žáčka postupovali Papež a Brada, ale ani jeden zakončit přesně nedokázal.

Góly: 8. a 13. Starý. Rozhodčí: P. Rosický. ŽK: 1:2. Diváci: 260. Poločas: 2:0. Košetice: Jíša – T. Vejsada, Suk, Bartoška (83. Tržil), Kubů, Papež (89. Kadlec), A. Vejsada, Hanousek, Skořepa (65. Brada), Starý, Kordík. Speřice: Žáček – Alenka, Honzárek, Jiří Holenda st., Štěpánek, Ganobjak, Morava, Eremiáš (67. Mišoň), Savi, Soukup (30. Martin Pohan ml.), Vlček (46. Krejčí).

KAMENICE – POHLED 6:3
V poměrně vyrovnaném prvním poločase mířil po deseti minutách domácí Filípek do břevna, takže se do vedení mohli dostal hosté. Po půlhodině hry se prosadil střelou k tyči Michal Sobotka. Na přestávku se šlo za nerozhodného stavu, Slovan se radoval po chybě brankáře Růžičky a vlastním gólu. Po změně stran už se hrálo podle not Kamenice. Po rohu jí dostal do vedení Jiří Houser, na 3:1 upravil tvrdou střelou Melzoch, pak se mezi střelce zapsal střídající Kupka. Od těch chvil už se spíše jen dohrávalo, hosté dvakrát snížili zásluhou Rérycha a Michala Sobotky.

Góly: 39. vlastní, 65. Jiří Houser, 74. Kupka, 65. a 79. Melzoch, 85. Zdeněk – 28. a 90. Michal Sobotka, 76. Rérych. Rozhodčí: Hanzl. ŽK: 1:5. Diváci: 100. Poločas: 1:1. Kamenice nad Lipou: Hlavatý – Klusáček, M. Strašík, T. Hadrava, Šuranský, J. Hadrava (46. Zdeněk), Tadeáš Zahradník, Melzoch, P. Zahradník, Jiří Houser, Filípek (73. Kupka).