„Pro nás je to nesmírně důležité utkání. Soupeř je v tabulce pod námi, nemůžeme si s ním dovolit prohrát. Potřebujeme nějaké body získat, abychom trochu napravili nepovedený podzim," prohlásil bez okolků kouč Pelhřimova Leoš Mitas.

Napajedlům se daří

Považovat Napajedla za divizní podprůměr by se ale nemuselo vyplatit. Tento celek je sice až na třináctém místě tabulky, ale to je způsobeno hlavně nepovedeným vstupem do soutěže. Jeho aktuální forma je výborná, ze tří zápasů vytěžil sedm bodů, navíc doma naposledy prohrál v závěru srpna.

„Soupeř je to silný a nemyslím si to sám. Když jsem mluvil s trenéry týmů, kteří letos v Napajedlech hráli, tak se všichni shodli na tom, že umístění tohoto týmu zdaleka neodpovídá kvalitě hry," varuje své svěřence Leoš Mitas.

Ten v posledním zápase podzimu žádné novinky nepřipravuje. Týká se to hlavně defenzívy, na kraji obrany tak znovu nastoupí Benda, který zaujal dobrým výkonem v zápasu proti Uherskému Brodu.

„Nechci nic měnit. Potřebujeme sestavu stabilizovat, ne na konci podzimu cokoliv hledat. Na to bude zase čas v zimě. Pro Bendu pozice na kraji obrany není ničím novým, hrál už na beku v Jihlavě, a kvalitu naší defenzívy zvedl. Proto není ani důvod cokoliv měnit," vysvětlil kouč momentálně devátého týmu tabulky.

Pelhřimov do Napajedel zřejmě vyrazí v naprosto kompletní sestavě. Na marodce momentálně nikdo není. „Problémy s nachlazením mi hlásil Vacek, ale nepředpokládám, že by se do zápasu nedal do pořádku," informoval Mitas.