Fotbalisté Kamenice nad Lipou prohráli ve Světlé nad Sázavou, když je hattrickem zničil ostrostřelec Miroslav Křikava.

PELHŘIMOV B – ŠTOKY 2:3
První poločas nepřinesl pohledný fotbal, aktivnější hosté místy předváděli divadlo plné simulování a falešných nářků. Štoky získaly rychle vedení, když zbytečný faul v šestnáctce potrestal z penalty Dáňa. Po přestávce se domácí zlepšili. Po Hovorkově rozehrávce Papež unikl obránci, zleva nacentroval Starému, který střelou po zemi vyrovnal. Hosté ale s odpovědí dlouho nečekali. V 53. minutě pronikl do vápna Lóži, našel Žílu, který poslal Štoky znovu do vedení. Dvanáct minut před koncem svitla domácím naděje na bodový zisk. Po centru Hovorky se hlavou prosadil střídající Hurda. I v tomto případě ale hosté nalezli rychlou odpověď. Chybu obrany Pelhřimova potrestal svým druhým gólem Žíla.

Góly: 48. Starý, 78. Hurda – 53. a 83. Žíla, 3. A. Dáňa (PK). Rozhodčí: Zadina. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Pelhřimov B: M. Zabloudil – Šereda (89. Čmucha), Duchan, Blažek, Rysl, Máca, Hovorka, J. Kubík, Papež, Starý, Nebeský (65. Hurda).

SVĚTLÁ – KAMENICE N. L. 3:1
Pouťové utkání začali domácí velmi dobře, když už v 8. minutě šli do vedení. Předvedli akci po ose Císař, Pech a Křikava. Zakončoval poslední jmenovaný. O šest minut později ale hostující Melzoch střelou z pětadvaceti metrů vyrovnal. Ovšem za dalších jedenáct minut Skláři opět úřadovali. Po přihrávce Rezka se druhým gólem prezentoval Křikava.  Po změně stran bylo na domácích vidět, že chtějí doma získat tři body a pojistit je mohl Náděje, ale neproměnil penaltu. Poté byli hosté blízko vyrovnání, ale štěstí jim nepřálo. Střelec Křikava byl při chuti, jenže radost z dalších dvou branek mu překazila tyč. Hattricku se tak dočkal až minutu před koncem utkání, kdy uzavřel skóre na 3:1.

Góly: 8., 25. a 89. Křikava – 14. Melzoch. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 2:4. Diváci: 280. Poločas: 2:1. Kamenice nad Lipou: Votápek – Míka, Šuranský, M. Strašík, J. Strašík, Kušta (75. Spěváček), Melzoch, R. Pelc, D. Pelc, Dvořák, Hadač (46. Tesař).

H. BROD B – SPEŘICE 2:0
Krutý výsledek si odvezly Speřice z H. Brodu, protože byly celý zápas fotbalovějším týmem, ale nepřálo jim štěstí a navíc proti nim stál Soukal. Ten svému týmu vychytal tři body. Speřice nastřelily tři tyče a hlavně v prvním poločase se na brodskou bránu valil jeden nájezd za druhým. Jenže ve druhém poločasu se trefili Teplan s Mazánkem a tři body tak zůstaly v Brodě.

Góly: 74. Teplan, 84. Mazánek. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Speřice: Duben – Čermák, Alenka, Němec (80. Vávra), Štěpánek, Brzoň, Kavka, Štěpán, Huňáček (50. Vlček), Pohan, Tůma.