Kamenice začala veletoč v zápase s Leštinou už v prvním poločase, Speřicím ke zlepšení pomohla přestávka. Po ní koncertoval Morava, který zaznamenal čistý hattrick.

SPEŘICE – HABRY 4:1
Do utkání vstoupili lépe hosté a již ve 4. minutě je dostal do vedení střelou do šibenice Vavřička. Domácí znervózněli a první poločas prakticky prochodili, takže Habry náskok v pohodě uhájily. Po změně stran přišla razantní změna, Speřice přišpendlily soupeře na jeho polovině. Ganobjak sice penaltu v 50. minutě neproměnil, ale góly obstaral Morava. Ten čistým hattrickem rozhodl o vítězství domácích, to v závěru orazítkoval Ganobjak.

Góly: 52., 64. a 73. Morava, 88. Ganobjak – 4. Vavřička. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 2:0. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Speřice: Brzoň – Čermák, Jiří Holenda st., Honzárek, Matin Pohan st., Štěpánek, Ganobjak, Morava, Martin Pohan ml., Vlček, Jiří Holenda ml.

PELHŘIMOV B – VĚŽNICE 0:1
Hosté mohli jít do vedení v 18. minutě, ale A. Drahoš penaltou pohrdl, když poslal míč vedle branky. Hned na to měl šanci Kropáček, sólo zakončil střelou do padajícího gólmana D. Drahoše. Kropáček si porci smůly vybral ještě před přestávkou, při souboji tváří v tvář byl znovu úspěšnější strážce věžnické svatyně. Ve druhém poločase měli více za hry hosté, útočením hrozil hlavně Smutný, a dvě minuty před koncem rozhodli. Po přesném centru Cakla skóroval věkem ještě mladší dorostenec Kocourek.

Gól: 88. Kocourek. Rozhodčí: Polák. ŽK: 3:2. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Pelhřimov B: M. Zabloudil – Šafařík, Skořepa, Mádl, Brada, Mazanec, Bouz, Bartoška, Venkrbec, J. Hložek, Kropáček (61. Horký).

KAMENICE – LEŠTINA 3:1
Domácí nezahájili zápas dobře, hra se jim nedařila. Hosté využili v 8. minutě chyby v obraně, a dobře postavený Forejt střelou k tyči otevřel skóre. Kamenice se pak zlepšila a postupně převzala inciativu. Vyrovnání se dočkala ve 34. minutě, kdy si po rohu vstřelil vlastní gól Pajer. Ve druhém poločase hosté pouze míč nakopávali na polovinu soupeře a snažili se prosadit z brejků. Domácí lépe kombinovali a v 51. Minutě je poslal do vedení umístěnou střelou M. Strašík. Na konečných 3:1 upravil po další kvalitní fotbalové akci T. Hadrava.

Góly: 34. vlastní, 51. M. Strašík, 59. T. Hadrava – 8. Forejt. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 2:1. Diváci: 170. Kamenice nad Lipou: Mifka – Doležal, Šuranský, Hadrava, J. Strašík (84. Zahradník), Zdeněk, R. Pelc, Melzoch (64. Tetiva), Kupka (75. Ira), Filípek, M. Strašík.

POHLED – PACOV 4:2
V prvním poločase útočil hlavně Pacov, ale góly dávali domácí. Hned po rozehrání se po centru M. Sobotky trefil Šnobl, na 2:0 upravil v 18. minutě L. Sobotka. Hosté ve zbytku poločasu pokračovali v tlaku, ale jejich střely nebyly tolik nebezpečné. Branky se ale dočkali. Po rohovém kopu si balon srazil do vlastní sítě stoper Eis. Po přestávce se hra vyrovnala. V 60. minutě se odražený míč se dostal k Eisovi, a ten se z dvaceti metrů trefil k tyči. Poté byla hra rozkouskovaná a v 83. minutě vykopával pacovský brankář balon. Ten se dostal ke Klementovi, který ho čtyřiceti metrů poslal zpátky do sítě. V závěru měl zkrat L. Sobotka, který zezadu fauloval pacovského hráče v pokutovém území. Dostal červenou a Pacov kopal penaltu, kterou proměnil Kabíček.

Góly: 1. Šnobl, 18. L. Sobotka, 61. Eis, 83. Klement – 22. vlastní, 86. Kabíček (PK). Rozhodčí: Rygl. ŽK: 2:4. ČK: 1:0 (86. L. Sobotka). Diváci: 70. Poločas: 2:1. Pacov: Hulík – Kuran, Pavelec, Bártů, Bezemek, Váňa, Maršík, Z. Rybčák (68. Kerouš), Kabíček, Vítámvás (68. L. Rybčák), Přibyl.