Oblékl totiž dres Soběslavi, za kterou už půl roku střílí góly a kam právě z Kamenice odešel na hostování. „Byl to pro mě zvláštní zápas. A neřekl bych, že příjemný. Proti Kamenici se mi nikdy dobře nehrálo, ať jsem byl v Pelhřimově nebo v Žirovnici," připomenul své předešlé fotbalové štace a dodal: „Dokonce až do soboty jsem Kamenici nedal gól."

To ale první semifinálový zápas turnaje změnil a Dvořák se do listiny střelců zapsal hned dvakrát. Poprvé už ve 3. minutě, kdy mu nejistým zákrokem namazal brankář Votápek. „To už jsem to měl opravdu snadné, stačilo jen dorazit míč do branky," potvrdil a uznal, že víc si váží druhé trefy, která posunula skóre na konečných 2:0. „Tam bylo třeba více fotbalovosti, ale dostal jsem perfektní centr," pochválil spoluhráče, který rozehrál rohový kop.

Soběslav turnaj vyhrála aniž by inkasovala gól. Přesto v její kabině stoprocentní spokojenost nepanovala. „Hlavně první zápas nebyl z naší strany povedený. Nehráli jsme to, co jsme chtěli. Domácí nás hodně potrápili. Byli nám vyrovnaným soupeřem," uznal Dvořák, který bude se svými spoluhráči v jarních odvetách bojovat o samou špici tabulky jihočeského přeboru. Soběslavi po šestnáctém kole patří třetí příčka, když ztrácí dohnatelných šest bodů na Katovice. „O divizi se nemluví. Naším cílem je udržet se na pozici, kterou máme po podzimu," vysvětlil střelec.