Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam na fotbal na Vysočině

Vysočina - Víkend bude opět plný fotbalových zápasů. 

26.5.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Archiv Deníku

PÁTEK
Divize dorostu: Třebíč - Boskovice (Nováček, Nestrojil, 15.00 st. a 17.15 ml.).

SOBOTA
MSFL: Třebíč – Petřkovice (Galář, 17.00).
Divize D: Bystřice – Rosice (Jahoda, 17.00).
Krajský přebor: Okříšky – Jemnicko (Nápravník).
I. A třída - skupina A: Chotěboř B – Leština (Pavlas), Pacov – Pohled (Šťastný), Slavoj Polná B – H. Broová (P. Rosický), Chotěboř B – Leština (Pavlas), Pacov – Pohled (Šťastný), H. Brod B – Dobronín (Soukupová), Bedřichov – Košetice (Doskočil).
I. A třída - skupina B: Hrotovice – Třebíč B (Bílek).
I. B třída - skupina A: Herálec HB – Humpolec B (K. Pojezný), Ždírec n. D. B – H. Cerekev (Burza), Štoky – Mírovka (Nestrojil), Lípa – Kostelec (Ryšánek), Černíč – Počátky (Fryč).
I. B třída - skupina B: Náměšť-Vícenice – Rad. Svratka (F. Novák), Hartvíkovice – Rapotice (Zadina), V. Bíteš B – Třebelovice (Sýkora).
Divize dorostu: Pelhřimov - Kohoutovice (Šula, Škorpík, 10.00 st. a 12.30 ml.), Vrchovina - Sparta Brno B (Švehla, Jar. Kůrka, 10.00 st. a 12.15 ml., hř. Pohledec), V. Meziříčí - Blansko (Mayer, Hořínek, 10.15 st. a 12.30 ml.).
Krajský přebor dorostu: Náměšť-Vícenice – Bedřichov (Fridrichovský, 13.30), Rozsochatec/Ždírec n. D. - Chotěboř (Šrámek, 13.30), Slavoj Polná – Kamenice n. L. (Stratený, 14.00), Přibyslav – Telč (Kopřiva), Třešť – Nedvědice (T. Nechvátal).
I. třída dorostu - skupina A: Věžnice – Rantířov (Janovský, 10.00), Slavoj Polná B – Světlá n. S. (Niederle, 10.00), St. Ransko – V. Beranov (Kopřiva, 13.30).
I. třída dorostu - skupina B: FŠ Třebíč - Velká Bíteš/Křižanov (Kučerík, 12.00, hř. Přibyslavice), Výčapy/Šebkovice - Nová Ves (Rygl, 13.00, hř. Výčapy).
MS liga žáků: H. Brod – Olomouc (Šetek, Kubát, 10.00 U13 a U12).
Krajský přebor žáků - nadstavba 7.-12. místo: Bedřichov – Chotěboř (Krondráf, 9.00 ml. a 10.30 st.), Světlá n. S. - V. Meziříčí (9.30 ml. a 11.00 st.).
I. třída žáků - skupina A: Pacov – Ždírec n. D. (P. Nenadál, 9.00 ml. a 10.45 st.), Pelhřimov B – Telč (P. Nenadál, 14.30 ml. a 16.00 st.).
I. třída žáků - skupina B: Bystřice – St. Říše/Předín (Mach, 10.00 st. a 11.45 ml.).

NEDĚLE
MSFL: V. Meziříčí – Líšeň (Vostřejž, 10.15).
Divize D: Žďár n. S. - Břeclav (Hájek, 17.00), St. Říše – Pelhřimov (Nejezchleb, 17.00).
Juniorská liga: Jihlava – Plzeň (Mrázek, 14.00, hř. Na Stoupách).
Krajský přebor: Sapeli Polná – Žirovnice (Jílek, 10.30, hř. Stáj), V. Meziříčí B – M. Budějovice (Niederle, 14.00), Humpolec – Chotěboř (Voneš), Jaroměřice – H. Brod (Fridrichovský), Ledeč n. S. - Přibyslav (Müller), Nová Ves – Ždírec n. D. (Havlín).
I. A třída - skupina A: Kamenice n. L. - Světlá n. S. (Kopřiva), Luka n. J. - Speřice (Terber).
I. A třída - skupina B: N. Syrovice – Želetava (Holub), Kouty – Šebkovice (Petrlík), Budišov-Nárameč – Rantířov (F. Novotný), Vladislav – Telč (Jiří Beneš), Vrchovina B – Žďár B (Škorpík, hř. N. Město), Herálec ZR – Třešť (Masopust).
I. B třída - skupina A: Černovice – Věžnice (Dvořák), Tis – Habry (Bouda).
I. B třída - skupina B: Křoví – Kněžice (Sliž), Nedvědice – Měřín (Kuchyňa), V. Beranov – Dukovany (Beseda), Moravec – Štěpánov (Porupka).
Krajský přebor dorostu: Luka n. J. - Speřice (Jar. Kůrka, 13.00).
I. třída dorostu - skupina A: Tis – Batelov (Zadina, 13.30).
I. třída dorostu - skupina B: Stařeč – Jemnicko/Třebelovice (L. Svoboda, 10.00), Radostín n. O. - Okříšky (Invald, 13.30), Bystřice – M. Budějovice (Stratený, 15.00).
MS liga žáků: H. Brod – Znojmo (A. Denev, Kubeš, 10.00 U15 a 11.45 U14), Třebíč – Vyškov (Staněk, Dlouhý, 10.00 U15 a 11.45 U14, hř. Vrchlického), Jihlava – Hodonín (K. Pojezný, Freith, 10.00 U13 a U12, hř. Ant. Důl).
Krajský přebor žáků - nadstavba 1.-6. místo: Třebíč – Žďár n. S. (J. Pojezný, 10.00 st. a 11.45 ml.), AFC Humpolec – Vrchovina (Šťastný, 9.00 ml. a 10.30 st.), Pelhřimov – Slavoj Polná (Dvořák, 9.00 ml. a 10.30 st.).
Krajský přebor žáků - nadstavba 7.-12. místo: Třešť – Nedvědice (Masopust, 9.30 ml. a 11.00 st.).
I. třída žáků - skupina A: Kamenice n. L. - Rantířov (Doskočil, 9.00 st. a 10.45 ml.), Luka n. J. - Žirovnice/Počátky (Krondráf, 9.00 st. a 10.45 ml.).
I. třída žáků - skupina B: Okříšky/Stařeč - Velká Bíteš (Šetek, 9.00 st. a 10.45 ml., hř. Okříšky), Přibyslav – Rapotice/Oslavany (Straka, 9.00 ml. a 10.30 st.). (dud)

Není-li uvedeno jinak,
začínají zápasy v 16.30.

Autor: Ondrej Dudáš

26.5.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

Od sokolovny zmizel červený golf

Čerti v pelhřimovském domově seniorů

Pelhřimovský domov pro seniory dává šanci na přijetí výhradně místním

Rodiče v Pelhřimově vysází stromy za své potomky

Pelhřimov – V okolí Pelhřimova se ve čtvrtek odpoledne objeví 63 nových stromků. Vysadí je rodiče nových občánků v lokalitě za vodojemem v Pelhřimově směrem od Vlásenické ulice ke Starému Pelhřimovu.

Libkovankafest láká na dechovku do Častrova už potřetí

Častrov, Libkova Voda – Milovníci dechovky už potřetí zamíří do Častrova. V sobotu 21. října se v tamním kulturním domě uskuteční třetí ročník Libkovankafestu, jemuž dala jméno dechová muzika Libkovanka, která působí v nedaleké Libkově Vodě.

Martin Lank: Největší klad programu Realistů je jeho reálná splnitelnost

Jihlava - Jedním z největších překvapení voleb před čtyřmi lety na Vysočině byl poslanecký mandát pro Martina Lanka. Ten kandidoval za hnutí Úsvit a získal více hlasů než poslankyně za ODS. Do voleb jde Martin Lank i letos, a to na kandidátce Realistů

Předseda strany nemůže zůstat za bukem, říká Jan Veleba

Vysočina - Jediný předseda celostátní strany z Vysočiny Jan Veleba jde i do těchto voleb. Je lídrem Strany práv občanů (SPO) pro Vysočinu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení