Po výhře v Bedřichově se před víkendovými dohrávkami posunuli dokonce na čtvrtou příčku.

BEDŘICHOV – PELHŘIMOV B 1:5
Pelhřimovští se sice posílili o Niederleho a Bendu z áčka, ale za úmorného vedra patřil úvod Bedřichovu. Jeho hru zdobil rychlý přechod do útoku, za čtvrthodiny si vytvořil tři gólové šance, první už po 30 vteřinách hry.

Pelhřimov volil kombinační hru. Ta sice lahodila oku diváka, ale chyběl jí důraz a dlouho i přesnost při zakončení. Po necelé půlhodince  vypíchl Zabloudil hlavičku Bedřichova pod břevno na roh a minutu na to Ryslův centr posunul Hurda hlavou ještě více doprava na nabíhajícího Razimu, který důraznou střelou poslal hosty do vedení.

Po změně stran zvýšil po Bendově přihrávce střelou z pravé strany hřiště Sládok. Hosté byli při chuti. Po Hovorkově centru hlavičkoval Hurda mimo, při další akci si ale počínal důrazně a zvýšil na  0:3.

Pohroma pro Bedřichov nebrala konce. Razantní střela Niederleho nadělala brankáři takové potíže, že si ji srazil do sítě. Z protiútoku sice snížil Heřmánek, ale scénář zápasu to už nezměnilo. Naopak hosté si užili radost z gólu ještě jednou, v 79. minutě se po centru Razimy prosadil Vlach.
Góly: 66. Heřmánek – 27. Razima, 57. Sládok, 62. Hurda, 65. Niederle, 79. Vlach. Poločas: 0:1. Pelhřimov B: M. Zabloudil – Razima, Máca, J. Zabloudil, Šoula (46. Blažek) – Sládok, Niederle, Hovorka, Rysl (71. Kropáček) – Benda (65. Vlach), Hurda.

Josef Hostička