I. B třída, skupina A

HUMPOLEC B – LUČICE 4:2
Domácím patřil hlavně první poločas, v němž si vybudovali tříbrankový náskok. Skóre se poprvé měnilo po dvaceti minutách, kdy dlouhý pas od stoperů prodloužil Beránek a Kubíček se z vápna trefil přesně k tyči. Následně se prosadil tvrdou střelou Kratochvíl a ve 41. minutě se po narážečce s Beránkem zapsal mezi střelce i obránce Doležal. Po přestávce tempo přece jen opadlo, přesto v 72. minutě udeřili domácí počtvrté. Po rohu se ze vzduchu trefil Benáček. „Pak jsme polevili, udělali dvě chyby, které soupeř potrestal. Zápas jsme měli ale pod kontrolou,“ poznamenal k posledním minutám kouč humpolecké juniorky Imrich Brdečka.

Góly: 20. Kubíček, 29. Kratochvíl, 41. Doležal, 72. Benáček – 72. Svoboda, 89. Vrána. Rozhodčí: Burza. ŽK: 1:1. Diváci: 120. Poločas: 3:0. Humpolec B: Páša – Benáček, Prokop, Doležal (57. Fikar), Alt, Bláha, Šilpoch, Kříženecký, Kratochvíl, Kubíček (46. Dominik Maršík), Beránek.

HERÁLEC HB – ČERNOVICE 6:0
Jednoznačný duel přinesl hned šestinásobnou radost domácích a mohla být ještě vyšší, pokud by Herálec proměnil všechny své šance. V poločase to bylo už 5:0. První branku po nahrávce Ganobjaka vsítil Fukan. O sedm minut později Ganobjak poslal balon parťákovi z útoku Bubnovi, který se rovněž nemýlil. Pak se mezi střelce zapsal i Ganobjak. Do poločasu přidal svou druhou branku Fukan a střelecké žně zakončil Kohout. Po změně stran završil hattrick Fukan. Pak se na patnáct minut musel zápas přerušit, protože na herálecké hřiště přistával vrtulník, který přiletěl pro zraněnou dívku z pouťové atrakce. Pauza ovlivnila výkony na obou stranách a duel se už jen dohrával.

Góly: 6., 37. a 65. Fukan, 13. Buben, 35. Ganobjak, 39. Kohout. Rozhodčí: Hána. ŽK: 0:2. Diváci: 78. Poločas: 5:0. Černovice: Pistulka – Hlásek, Studený, Tíkal (90. Vošahlík), Jůn, R. Pěnka, Hůlka, Boháč, L. Pěnka, Hora, Stark (46. Růžička).

ROZSOCHATEC – N. RYCHNOV 4:2
V duelu nováčků soutěže začali lépe domácí, po dvou minutách se z trestného kopu prosadil J. Bílek. Rozsochatec soupeře v poli přehrával a do poločasu ještě navýšil náskok. Z protiútoku se trefil M. Venc. Po návratu z kabin Rozsochatec zaspal a hostům se podařilo během šesti minut srovnat. Domácí se ale pak probrali a v poslední čtvrthodině vítězství na jeho stranu strhli Bodlák a svým druhým gólem M. Venc.

Góly: 9. J. Bílek, 43. a 88. M. Venc, 75. Bodlák – 50. Mareš, 61. Faltýnek. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 2:0. N. Rychnov: Holan – Mareš, Nevěčný, Červenka, Karpíšek, Šustr, Kratochvíl, Březina, Brtnický (61. Slavík), Faltýnek, Hájek (46. Loskot).