Juniorka Humpolce na hřišti nováčka nezaváhala

Pelhřimovsko – Fotbalisté juniorky Humpolce stále tlačí na špici tabulky I. B třídy. Jsou druzí jen kvůli horšímu skóre. Nezaváhali ani v 9. kole, když přivezli body ze Starého Ranska. Naopak Nový Rychnov po sérii nadějných výkonů prohrál v Lípě a Černovice odevzdaly body Ant. Dolu.

2.10.2017

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Miroslav Pergl

S. RANSKO – HUMPOLEC B 1:3
Hosté se ujali vedení střelou z malého vápna, když se trefil Beránek. O sedm minut později ale domácí po brejku Dymáčka srovnali. Ve zbytku poločasu byl k vidění vyrovnaný duel se šancemi na obou stranách. Po změně stran ale byli hosté o něco lepší a na rozdíl od Starého Ranska dokázali své šance proměnit. Střelami z prostoru velkého vápna prosadili Kubíček a Beránek. Domácí si sice gólové příležitosti dokázali vytvořit, ale stejně jako v předešlých zápasech je trápilo nepřesné zakončení.

Góly: 30. F. Dymáček – 23. a 65. Beránek, 57. Kubíček. Rozhodčí: Kubíček. ŽK: 0:1. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Humpolec B: Michut – Fikar, Málek, Doležal, Benáček, Kubíček, Šilpoch, Kříženecký (54. Bláha), Kratochvíl, Beránek, Žatečka (70. Maršík).

ČERNOVICE – ANT. DŮL 2:4
Černovice opět nepřekročily svůj stín, prohrávaly od 7. minuty, kdy po centru nekompromisně zakončil Volák. Ve 21. minutě domácí ožili, míč si ze strany zatáhl do vápna Paclík a obstřelil Hanuska. Po přestávce se hrálo prakticky na jednu branku. Černovice ještě čtvrthodinu přežily bez úhony, ale pak hosté po dvou centrech a rychle rozehrané standardní situaci vytáhli skóre na 1:4. Teprve v závěru korigoval nejlepší hráč domácích Paclík.

Góly: 21. a 87. Paclík – 7. a 74. Volák, 66. Slavík, 71. Krejčí. Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 1:3. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Černovice: Vošahlík – Vránek (82. J. Hůlka), V. Hůlka, Kohout, Tíkal (62. J. Míka), Krejčí, Růžička, L. Pěnka, Paclík, Jůn, Stark (70. Filípek).

LÍPA – N. RYCHNOV 3:1
Lípa vstoupila do utkání na výbornou. Už v 7. minutě se ve skrumáži nejlépe zorientoval Vácha a otevřel skóre. Ve 20. minutě se odražený balon dostal ke Špiňarovi, který mířil rovněž přesně. Jenže pak hráči Lípy polevili a hosté po přečíslení snížili. V kabině pak byla trochu mela a do druhé půle naskočili domácí zase zodpovědně. V 60. minutě se pomocí teče skóroval opět Vácha. Ten mohl o chvilku později zkompletovat hattrick, ale neproměnil penaltu.

Góly: 7. a 60. Vácha, 20. Špiňar – 39. O. Kratochvíl. Rozhodčí: Bula. ŽK: 3:3. Diváci: 105. Poločas: 2:1. N. Rychnov: Holan – Nevěčný, Březina (10. Brtnický), Karpíšek, O. Kratochvíl, Červenka (46. Brož), Florian, J. Mareš, J. Kratochvíl, Faltýnek, V. Mareš (58. Slavík).

2.10.2017 VSTUP DO DISKUSE

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš se sešel s prezidentem Milošem Zemanem v Lánech
14

Dvě třetiny osobností regionů nejsou spokojeny s výsledky voleb

Vedoucí trio o víkendu nezaváhalo

Školáci mohou sportovat na vylepšeném hřišti

Pelhřimov - Žáci pelhřimovských základních škol, a nejen ti, mohou ke svým sportovním výkonům nově využívat zrekonstruované prostory. Školáci i veřejnost totiž mají od úterý 17. října k dispozici nové víceúčelové hřiště s atletickým oválem, které nahradilo už zastaralé travnaté sportoviště.

Hattrick Daniela Kavky byl pro Slavoj málo

Vysočina – Hned tři derby mělo na programu 12. kolo divize D. Žádný z domácích týmů se ale neradoval z výhry.

Kamenice nad Lipou jela z Havlíčkovy Borové jen s remízou

Pelhřimovsko – Atak čela tabulky I. A třídy se fotbalistům Kamenice nad Lipou nepovedl. Po remíze v Havlíčkově Borové jejich ztráta na první Světlou narostla na dva body. Výhry na hřištích soupeřů slavily celky Pacova a Žirovnice.

Maraton už má k dobru jen čtyři body, Pahr zachraňoval remízu

Pelhřimovsko – Náskok fotbalistů Maratonu na špici tabulky Poutník ligy se snížil na čtyři body. Lídr totiž jen remizoval v Žirovnici. Na opuštění poslední příčky intenzivně pracuje Budíkov, bod odvezl z Počátek.