„Pro nás je to jednoznačně důležité vítězství. Nerodilo se lehko, ale tři body jsou nesmírně cenné. Na hráčích bylo vidět, že chtějí, ale momentálně se nacházíme ve velké křeči. Teď jsem rád, že je konec sezony. Dáme si chvíli pauzu a pokusíme se nabrat čerstvé síly na jaro," rekapituloval trenér Leoš Mitas.

První poločas byl jako na houpačce. Žirovnice zásluhou Hřebeckého vedla, do kabin šla ale s jednogólovou ztrátou. „Začali jsme velmi dobře. Soupeře jsme zatlačili, měli jsme tam několik šancí. Bohužel jsme dali jediný gól. Čekal jsem, že Přibyslav dorazíme, ale nestalo se tak.

Výsledkem byly dva inkasované góly, i když musím uznat, že v těch chvílích hrál soupeř velmi dobře," všiml si Mitas.

Po přestávce to byl velký boj. Rozporka v 53. minutě srovnal, ve prospěch Žirovnice rozhodl v samém závěru Krtek. To už domácí hráli v početní výhodě. „Někdy se hraje proti deseti hůře než proti jedenácti. Tentokrát to ale bylo znát, protože Škacha byl klíčovým hráčem Přibyslavi a dost nás před tím zlobil. Na těžkém terénu už to pak nebylo moc o fotbale, rozhodli jsme bojovností, srdíčkem. Jsem rád, že to tak dopadlo," oddechl si kouč Slavoje.