Gólové hody viděli v Košeticích, kde se konala doslova poprava žirovského béčka. To inkasovalo jedenáct branek. Ve zlepšených výkonech pokračuje Častrov.

KOŠETICE B – ŽIROV B 11:0
Naprosto jednoznačné utkání, v němž domácí střelecky táhli Langr a Šáda. Hosté zaostávali ve všech herních činnostech.
Góly: 10. Klapka, 14., 41., 61. a 77. Langr, 30., 61. a 84. Šáda (polední PK), 73. Machovec, 79. Dvořák, 85. Lhota. Rozhodčí: Bloudek. ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (67. P. Jonáš). Diváci: 60. Poločas: 4:0. ⋌(čm)

H. VES – N. CEREKEV 0:4
Zajímavý a v poli vyrovnaný zápas. Rozdíl mezi soupeři byl v proměňování šancí. Domácí neproměnili ani ty nejvyloženější, hosté už do přestávky získali tříbrankové vedení.
Góly: 8. vlastní, 26. a 40. Sochor, 62. Vaněček. Rozhodčí: Chmel. ŽK: 3:3. Diváci: 50. Poločas: 0:3. ⋌(hčs)

PLAČKOV B – TŘEŠŤ C 1:4
Po vyrovnaném prvním poločase dostal domácí do vedení Kašpar. Pak Plačkov neproměnil několik slibných šancí a musel toho litovat. Závěr patřil Třešti, která si vytvořila převahu a v poslední čtvrthodině vstřelila čtyři góly.
Góly: 51. Kašpar – 77. Rod, 80. vlastní, 88. Janák, 90. Vašek. Rozhodčí: Tousek. Bez karet. Diváci: 30. Poločas: 0:0. ⋌(jnď)

JIŘICE B – HNĚVKOVICE 0:3
Domácí rezerva utkání vyloženě podcenila a proti Hněvkovicím nepředvedla ze svých fotbalových kvalit naprosto nic. Hosté se chopili do poločasu dvoubrankového vedení, když se trefili Vondra a Pikl. Po obrátce pokračovalo jiřické trápení, hosté bez větších potíží výhru uhlídali.
Góly: 26. Vondra, 36. Pikl, 66. Švec. Rozhodčí: Poul. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 0:2.⋌ (sad)

ČASTROV – OBRATAŇ B 4:2
Častrov potvrdil zlepšené výkony v posledních kolech a došel si pro výhru 4:2. V dresu domácích se zaskvěl Drbal, který sám rozhodl o výsledku utkání.
Góly: 2., 36. a 51. Drbal, 13. Rešl – 20. a 81. Vlach. Rozhodčí: Píšan. ŽK: 0:1. Diváci: 40. Poločas: 3:1. ⋌(lp)