JIŘICE – ČERNOVICE 0:6

Domácí si sice v prvním poločase vytvořili několik šancí, ale ty neproměnili. A tak se trestalo. Hosté třikrát využili zaváhání obrany a vytvořili si tříbrankový náskok. Po změně si Černovice hru pohlídaly a přidaly další tři branky.

Góly: 45., 58. a 70. Maštalíř, 14. Pěnka, 40. Stark, 79. Koller. Rozhodčí: Burza. ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 0:3. Jiřice: Krupička – Dvořák, Trnka (58. Hrůza), Vincenc, Jirků, Novák, Šimůnek, P. Příhoda (68. Čepl), M. Sadský (58. Maděra), Rohovec (46. Zadek), O. Sadský. Černovice: Vošahlík – Bíro, Koller, Pěnka, Kohout, Růžička, Tíkal, Maštalíř, Jůn, Stark (71. Hůlka), Tille (60. Krejčí). ⋌(sad)

H. BOROVÁ – KOŠETICE 1:0

Domácí Havlíčkova Borová měla skvělý vstup do utkání. Už v 11. minutě se jí povedla křídelní akce, Fikar našel stříleným centrem na zadní tyči Patrika Kučeru, který z voleje skóroval. Potom se hrálo spíše po vápna, přesto mohl zvýšit Šrámek, ale jeho střele chyběla razance. Po přestávce tempo hry upadalo. Největší šanci měl borovský Chlubna, který trefil tyč a jedinou šanci Košetic z přímého kopu vytáhl Pavel Veselý.

Gól: 11. P. Kučera. Rozhodčí: Fryč. ŽK: 2:3. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Košetice: Jíša – Dvořák, Fenár, Hanousek, Nováček, Kos, A. Vejsada, Červenka, Kadlec, Vlk, Sovka.

HERÁLEC – HUMPOLEC B 3:2

První jarní výhru oslavili v Herálci, kam přijela rezerva Humpolce. Ovšem čtvrt hodiny měli hosté k dispozici vlastním nedopatřením jenom deset hráčů v poli, navíc v 7. minutě špatně zahráli malou domů, a tak Herálečtí rázem zadarmo vedli. Hosté se do hry dostali až ve druhé půli, kdy ranou z dálky srovnal Fikar. Pak si ovšem slovo vzal domácí Hrala, který nejprve přeloboval Nováka a dokázal odpovědět i na rychlé vyrovnání Málka.

Góly: 66. a 79. Hrala, 7. vlastní – 58. Fikar, 71. Málek. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 1:0. Humpolec B: Novák – Kameš, Fikar, Metál, Málek, Kubíček, Beránek, Skryja (58. Farka), Kratochvíl, Žatečka (72. Bláha), Šilpoch.

TIS – H. CEREKEV 0:3

Utkání v Tisu bylo herně jednoznačnou záležitostí hostující Cerekve. Ta byla zejména v úvodu důraznější a rychlejší, díky čemuž po trefách Duby a Kůty získala dvoubrankový náskok. Ve druhé půli hosté kontrolovali hru, navíc Serbus střelou z poloviny hřišti nachytal brankáře Havla.

Góly: 16. Duba, 27. Kůta, 73. Serbus. Rozhodčí: Podoba: ŽK: 2:0. Poločas: 0:2. H. Cerekev: Soukup – P. Mezera, Šimák (84. Staněk), Zelenka, Duba, Kůta, Chadim, Suchý, Havel, J. Mezera, Serbus. ⋌(ves)