Zajímavý vývoj mělo utkání Třešť C – Žirov B. Hosté v úvodu druhé půle vyrovnali na 3:3, pak se ale jejich hra úplně rozpadla a byl z toho osmigólový debakl.

JIŘICE B – KOŠETICE B 3:2
V prvním poločase byli domácí jasně lepší a vytvořili si dvoubrankový náskok. Po změně stran hosté vyrovnali hru a zásluhou Lhoty i skóre, poslední slovo měl však Čermák, který rozhodl o vítězství Jiřic.
Góly: 19. a 28. Hložek, 65. Čermák – 51. a 56. Lhota. Rozhodčí: Holub. Diváci: 50. Poločas: 2:0. ⋌(sad)

PLAČKOV B – HORNÍ VES 2:0
Ve vyrovnaném utkání měli domácí více štěstí v koncovce. Horní Ves neodehrála špatné utkání, ale její šance končily střelami mimo branku nebo při nich vynikl hněvkovický gólman.
Góly: 39. M. Němec (PK), 63. T. Vrána. Rozhodčí: Čepl. ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (39. Zadák). Diváci: 30. Poločas: 1:0. ⋌(el)

N. RYCHNOV B – HNĚVKOVICE 1:1
Domácí měli znatelnou převahu, kterou vyjádřili pouze jednou brankou, hosté zásluhou Anděla do poločasu vyrovnali. Také po změně stran měli Rychnovští více ze hry, ale s koncovkou na tom byli bledě.
Góly: 7. Březina – 38. Anděl. Rozhodčí: Tousek. ŽK: 0:2. Diváci: 40. Poločas: 1:1. ⋌(chl)

TŘEŠŤ C – ŽIROV B 8:3
Utkání bylo vyrovnané do 49. minuty. To Žirov sice vyrovnal, ale pak rozjeli domácí brankostroj a nakonec skončilo utkání naprosto jednoznačným výsledkem.
Góly: 9. a 63. R. Bartůšek, 14. a 32. M. Jelínek, 65. Vašek, 79., 81. a 85. Krch – 27. Doležal, 43. Bartásek, 49. Červený. Rozhodčí: Šatara. Bez karet. Diváci: 30. Poločas: 3:2. ⋌(jln)

ČASTROV – OBRATAŇ B 0:0
Ve vyrovnaném utkání se nakonec dělily body. V prvním poločase měli mírně navrch Častrovští, ale zahodili i pokutový kop. Po změně stran už nebyly větší šance ani na jedné straně a tak se soupeři rozešli smírně.
Rozhodčí: Chvála. ŽK: 1:1. Diváci: 30. ⋌(kn)

Příští kolo: Obrataň B – Nový Rychnov B, Horní Ves – Častrov, Košetice B – Plačkov B, Žirov B – Jiřice B, Hněvkovice – Třešť C.