Může za to hlavně prohra Hněvkovic v duelu o druhou příčku na hřišti Horní Vsi.

TŘEŠŤ C – OBRATAŇ B 3:3
Po vyrovnaném prvním poločase se domácí dostali do vedení, ale o tři body nakonec přišli. Laxní bránění fotbalistů Třeště potrestal minutu před koncem vyrovnáním Vlach.

Góly: 29. Kubů, 32. Vašek, 65. Sedláček – 19. a 89. Vlach, 45. Polanecký. Rozhodčí: Chvála. ŽK: 1:0. Diváci: 60. Poločas: 2:2. ⋌(jln)

JIŘICE B – N. CEREKEV 4:1
Lepší vstup do zápasu měli hosté, po čtvrthodině hry je dostal do vedení Vodička. Zadek do přestávky vyrovnal a po ní už měli více ze hry domácí. Nové Cerekvi docházely síly a v poslední půlhodině inkasovala ještě tři góly.

Góly: 38. a 71. Zadek, 66. a 78. Hrůza – 14. Vodička. Rozhodčí: Čepl. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:1. ⋌(sad)

H. VES – HNĚVKOVICE 4:0
Domácím se pouťové utkání povedlo. V první půli je poslal do vedení Fous, po přestávce už to byla jednoznačnější partie. Hattrick zaznamenal Kantor.

Góly: 24. Fous, 59., 74. a 77. Kantor. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 1:0. ⋌(hčs)

ČASTROV – KOŠETICE B 0:6
V utkání byli jednoznačně lepším týmem hosté, po třech gólech zaznamenali v obou poločasech.

Góly: 4. a 61. Vodrážka, 15. T. Bejček, 40. Radosta, 82. Šáda, 88. Pospíchal. Rozhodčí: Jonáš. ŽK: 4:2. Diváci: 40. Poločas: 0:3. ⋌(čs)

PLAČKOV B – ŽIROV B 5:3
K vidění byl vyrovnaný zápas. Hosté se sice ujali vedení, ale domácí pak otočili na 4:1. Žirov následně korigoval na rozdíl jediného gólu, ovšem přetahovanou o výsledek ukončil gól plačkovského Trnky.

Góly: 40. T. Vrána, 54. M. Vrána, 56. Kašpar, 62. L. Němec, 84. Trnka – 19. Jonáš, 70. Bína, 75. Novotný. Rozhodčí: Ságl. Bez karet. Diváci: 40. Poločas: 1:1. ⋌(jnd)