Pelhřimovský starší tým přišel v závěru o výhru, mladší dorost v Otrokovicích dokázal i v deseti vyhrát. Humpolec urval ve Velkém Meziříčí bod, jeho mladší družstvo vyhrálo zásluhou gólu obvykle gólmana Jíchy.

VELKÉ MEZIŘÍČÍ – HUMPOLEC 2:2
Humpolec zápas skvěle začal a hned prvním minutě získal vedení. Po kombinaci s Tomovičem se k zakončení dostal Dalík a střelou pod břevno nedal domácímu brankáři žádnou šanci.

Rušné momenty byly k vidění na obou stranách, ke změně skóre bylo hodně blízko ve 39. minutě. To se do vzduchu pověsil Dalík, ale absolutně odkrytá branka domácích mu tentokrát byla malá.

Ve druhém poločase domácí přidali na aktivitě. V 67. minutě prohrál Dalík běžecký souboj, svého soupeře ve vápně fauloval a Jícha při likvidaci penalty neuspěl. Ještě hůře bylo s hosty v 77. minutě.

Domácí vyslali na hranici pokutového území dlouhý nákop. Brankář Jícha se neohroženě pustil do souboje mezi několik naskakujících hráčů a celkem úspěšně vyboxoval míč daleko od své branky.

Pohotový lob ze čtyřiceti metrů ale znamenal změnu skóre. Humpolec se rval o bod až do poslední vteřiny a v nastavení se po rohovém kopu dostal na malém vápně k odraženému míči kapitám Fikar a nekompromisně vyrovnal.

Góly Humpolce: 1. Dalík, 90. (+2) Fikar. Poločas: 0:1. Humpolec: Jícha – Doležal, Fikar, Beneš, Palán – Žatečka – Dalík, Maršík, Kratochvíl, Šilpoch – Tomovič.

OTROKOVICE – PELHŘIMOV 3:3
Po vcelku nudném začátku šli domácí do vedení po nepovedeném odkopu Rohovce. Za chvíli však srovnal přízemní střelou z vápna Nebeský. Druhá půle byla daleko lepší z obou stran a přinesla i slušnou podívanou okořeněnou čtyřmi góly.

Nejprve po chybě hostů ve středu obrany a následném faulu na vápně zvýšili domácí z přímého kopu na 2:1. Míč skončil přímo v šibenici.

Poté se důrazem před brankou prosadil Lukáš Machač a bylo opět srovnáno. Pelhřimov byl na koni a o chvilku později se po pravé straně prodral střídající Horký, odcentroval a na malém vápně se do přesného zakončení prosadil Ryšavý. Když už se zdálo, že si hosté odvezou tři body, dali si dvě minuty před koncem velmi smolného vlastence na 3:3.

Góly Pelhřimova: Nebeský, L. Machač, Ryšavý. Poločas: 1:1. Pelhřimov: Rohovec – Mádl, Duchan, L. Machač, Skořepa – Bartoň, M. Machač, Kubík, Hák – Hložek, Nebeský. Střídali Kropáček, Nedělčev, Horký a Ryšavý.

OTROKOVICE – PELHŘIMOV 1:2
Hosté přijeli pouze s deseti hráči, což bylo způsobeno velkou maradkou. Od začátku to však na hřišti vypadalo, jako by byl počet hráčů  minimálně vyrovnán.

První branku připravil průnikem po pravé straně kapitán hostí Šafařík, když vyškolil domácí obranu jak rychlostí, tak důrazem a předložil na zlatém podnosu centr Obrancovi, který se hlavou nemýlil.

Druhá půle přinesla mírné zlepšení ve hře domácích, ale to na precizně hrající hosty nestačilo. Po brejku z poloviny hřiště se prosadil rychlík Venkrbec a zvýšil na 0:2. Domácím se sice podařilo v závěru snížit střelou do šibenice, ovšem zbytek utkání se odehrál po většinu času na polovině zaskočených a bezradných Otrokovic.

Góly Pelhřimova: Obranec , Venkrbec. Poločas: 0:1. Diváci: 20. Pelhřimov: Pelhřimov: Švec – Červenka, Bezemek, Bartoška, Zenáhlík – Šafařík, Poul, Obranec, Brada – Venkrbec.

VELKÉ MEZIŘÍČÍ – HUMPOLEC 0:1
Hned v prvním minutě dostali hosté důrazné varování, střela domácích rozezvučela břevno. Hra se vyrovnala a šance byly na obou stranách.

Do druhého poločasu vystřídal staršího žáka Filínského v útoku brankář staršího dorostu Jícha a později se ukázalo, jak prozíravý to byl tah. Rozhodující moment utkání přišel v 52. minutě. Důrazný Rokos se proháčkoval přes  dva hráče do vápna, na jeho zpětnou přihrávku si naběhl Jícha a skluzem rozvlnil síť.

Gól: 52. Jícha. Poločas: 0:0. Humpolec: Michut – Krejčí (60. Konrád), Alt, Beneš, Palán – Honzl, Neuber, Zamrzla, Rokos – Podoba, Filínský (41. Jícha).