„Bylo to jednoznačné utkání, ale ne vše se povedlo. Mě osobně mrzí hluchých dvacet minut, které vyvrcholily tím, že soupeř vyrovnal," přiznal, že není stoprocentně spokojen, trenér druhého týmu tabulky Josef Soural.
Podle něj za chvilkové herní tápání týmu může už i jistá zatavenost hráčů.

„Odehrát bezchybě tři utkání v osmi dnech na amatérské úrovni snad ani nejde. Nám tentokrát gól na 1:0 spíše uškodil, než pomohl. Polevili jsme na koncentraci a soupeř, který měl vpředu mladé a pohyblivé hráče, toho využil," vysvětlil kouč.

Humpolecká ofenzíva byla tentokrát lepší než hra směrem dozadu. Tři góly vstřelil Pikl, hodně byl vidět rychlonohý Čihák, dařilo se Paťhovi a za poločas pobytu na hřišti si stačil uznání diváků získat mladý Tomovič. Ten svůj výkon ozdobil výstavním gólem, proto trochu překvapilo, že už se po přestávce na trávníku nepředstavil.

„Hraje dobře. Chytil svou šanci za pačesy, v létě kvalitně potrénoval a teď  z toho žije. Přibrzdila ho ale viróza a byl jsem rozhodnutý, že pokud tohle utkání bude směřovat k našemu poklidnému vítězství, tak ho ze hřiště stáhnu, aby si odpočinul," vysvětlil Josef Soural.

Z jeho hodnocení už hůře vyšla obranná čtveřice, v níž na stoperu alternoval za nepřítomného Pechu Hes. „Obraně se nedařilo jako celku, udělala několik chyb, mnohdy si svou situaci zbytečně komplikovala. Solidně zahrál Nermut, jinak nemám moc důvodů být spokojený," přiznal větší nároky kouč Humpolce.