ČERNOVICE – ROZSOCHATEC 0:5
Ani o černovické pouti nedokázali domácí zvítězit nad jen průměrným soupeřem, kterému vycházelo zakončování útočných akcí. To se o černovickém Sokolu říci nedalo. Utkání do značné míry ovlivnilo zranění domácího stopera Růžičky. Zprvu se prosadil tvrdou střelou z dálky hostující Bílek, ve druhém poločase zvýšili Mutl a M. Venc. Poté se po centru prosadil hlavou Bílek a skóre uzavřel dobře hrající M. Venc, když předtím domácí Paclík mířil jen do tyče.

Góly: 33. a 74. Bílek, 58. Mutl, 67. a 87. M. Venc. Rozhodčí: Pojezný. ŽK: 0:2. Diváci: 90. Poločas: 0:1. Černovice: Vošahlík – Krajčí, Filípek (46. Hora), Míka, Kohout (87. Kos), Hůlka, Boháč, Růžička (24. Tíkal), L. Pěnka, Paclík, Jůn.

S. RANSKO – N. RYCHNOV 2:5
Staré Ransko v minulém týdnu získalo první bod v soutěži na půdě Rozsochatce a první vítězství si chtělo připsat doma proti Novému Rychnovu. Plán mu začal vycházet ve 21. minutě, kdy Císaře překonal Zvolánek. Jenže z vedení se domácí radovali pouze dvě minuty. Potom za necelou čtvrt hodinu nastřílel T. Faltýnek čistý hattrick. Po přestávce si hostující Červenka dal vlastní gól a bylo to 2:3. Hosty uklidnil čtvrtým zásahem J. Kratochvíl a v poslední minutě uzavřel střelecký účet nejlepší muž na hřišti T. Faltýnek.

Góly: 21. Zvolánek, 58. Červenka (vlastní) – 23., 34., 36. a 90. T. Faltýnek, 73. J. Kratochvíl. Rozhodčí: Hána. ŽK: 2:1. Diváci: 86. Poločas: 1:3. N. Rychnov: Císař – Nevěčný, Březina, Červenka, Karpíšek, O. Kratochvíl, Šustr, Florian, Mareš (46. Brož), J. Kratochvíl, Faltýnek.

A. DŮL – HUMPOLEC B 2:6
Výsledek je pro domácí hodně krutý, jelikož v první půlce měli mnohem více šancí než soupeř, ale gól dokázal dát jen Slavík z penalty. Na to záhy odpověděl hostující Maršík. Za neproduktivitu byl nováček po změně stran potrestán. Na začátku druhé části dokonal obrat Kratochvíl. Když pak zahrál gólman Hanusek před šestnáctkou rukou a dostal červenou, měli to hráči Antonínova Dolu těžké. Humpolečtí byli na koni a trestali jednu chybu za druhou. „Po první půlce jsme měli vést 5:1, ale ty šance jsme nedali. Naši kluci odevzdali maximum, akorát doplácíme na hrubé chyby, které soupeř dokáže potrestat, my naopak ne. Soupeři gratuluji k výhře, hrál jednoduše a zkušeně,“ řekl kouč Antonínova Dolu Vladimír Čurda.

Góly: 16. Slavík (PK), 75. Vorálek – 19. Maršík, 52. Kratochvíl, 59. Žatečka, 79. Prokop, 82. Málek, 90. Homola. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 1:3. ČK: 1:0 (55. Hanusek). Diváci: 80. Poločas 1:1. Humpolec B: Duben – Málek, Fikar, Prokop, Doležal, Benáček, Maršík, Alt (49. Kotlík), Kratochvíl (88. A. Homola), Beránek, Žatečka.