Humpolec předvedl po pauze veletoč

Pelhřimovsko – Už o pět bodů vedou tabulku I. B třídy fotbalisté juniorky Humpolce. Ti po zlepšeném výkonu ve druhém poločase porazili rezervu Ždírce nad Doubravou.

23.10.2017

Ilustrační foto.Foto: Deník / Sonnek Pavel

ČERNOVICE – LÍPA 0:0
Zápas moc fotbalové krásy nepobral. Hosté se o možnost lepšího výsledku obrali sami. Kutlvašr ve 37. minutě neunesl neodpískání faulu, při následné akci brutálně fauloval Boháče a poslal Lípu do deseti. První poločas se dohrál prakticky bez šancí. Hosté měli tři střely na branku, které pochytal Pistulka, domácí se trápili s finální přihrávkou. Po přestávce se pokračovalo v nevalné hře, rozhodnout mohli v samém závěru hosté, ale ve stoprocentní šanci vystřelili nad.

Rozhodčí: Krymová. ŽK: 3:4. ČK: 0:1 (37. Kutlvašr). Diváci: 70. Černovice: Pistulka – V. Hůlka, P. Pěnka (27. Tíkal), Vránek, Krejčí, Boháč, Růžička (75. Filípek), L. Pěnka, Paclík, Jůn, Buček.

HUMPOLEC B – ŽDÍREC B 5:1
Humpolci se v prvním poločase nedařila kombinace, hosté byli lepší, dobře napadali rozehrávku soupeře. Zaslouženě se ujali vedení, když se z úhlu prosadil Zahradník. Obrat zápase přinesla střídání, hru Humpolce oživili Paťha a Alt. Domácí získali více prostoru, začala se jim dařit křídelní hra. Po akci Paťhy vyrovnal Dominik Maršík. O tři minuty později unikl obraně Dominik Maršík a Kratochvíl posunul skóre na 2:1. Tentýž hráč stál i za třetím gólem Humpolce, který s definitivní platností rozhodl. „Pak už jsme získali na hrou kontrolu. Další gól přidal Kříženecký a následně se hezky z dálky trefil Benáček,“ popsal závěr zápasu kouč domácích Imrich Brdečka.

Góly: 59. Dominik Maršík, 62. a 73. Kratochvíl, 81. Kříženecký, 82. Benáček – 14. Zahradník. Rozhodčí: Bula. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Humpolec B: Michut – Fikar, Prokop, Doležal, Kotlík (55. Paťha), Benáček, Kříženecký, Šilpoch, Dominik Maršík, Beránek (68. Alt), Kratochvíl.

N. RYCHNOV – ŠTOKY 2:1
Ačkoliv byla první půlka herně vyrovnaná, do většího počtu šancí se dostali domácí. Ty po čtvrthodině dostal do vedení po dlouhém nákopu za obranu O. Kratochvíl. Pojistku mohl přidat Brož, ale vychytal ho vyběhnuvší Uhlíř, v další šanci neuspěl Březina. Po přestávce začali lépe hosté a zaslouženě se dočkali vyrovnání. V 62. minutě usměrnil centr hlavou do sítě Žila. Pak zápas dlouho směřoval do remízového konce. Změnu přinesla 88. minuta. Míč vybojoval Kratochvíl, Brož sice ještě trefil Uhlíře, ale Březina při zakončení do prázdné branky neselhal. Závěr se dohrál za hodně nervozní atmosféry. Neodpískání faulu ve středu hřiště neusnesl Kunc a po strčení do protihráče viděl červenou kartu, zápas nedohrál ani jeho spoluhráč Vodička.

Góly: 16. O. Kratochvíl, 88. Březina – 62. Žila. Rozhodčí: Maar. ŽK: 3:2. ČK: 0:2 (90. Kunc, 90. Vodička). Diváci: 60. Poločas: 1:0. Nový Rychnov: Holan – Březina, O. Kratochvíl, Florian, J. Kratochvíl, J. Mareš, Brož, Faltýnek, Marek, Karpíšek, Červenka.

23.10.2017 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Zubní lékař 45 000 Kč Zubní lékaři bez specializace zubní lékař, (-ka) bez specializace. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 45000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: . Pracoviště: Ornides, s.r.o.-pracoviště pe, třída Legií, č.p. 1149, 393 01 Pelhřimov. Informace: Marcela Neumannová, . Výroba - Výroba Obsluha strojů 24 000 Kč Obsluha zařízení na zpracování kovů Obsluha ohraňovacího lisu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Náplň práce: čtení výkresové dokumentace, používání klasických měřidel, samostatná práce, fyzicky namáhavá práce - těžká břemena., , Nutný telefonický nebo e-mail kontakt předem!. Pracoviště: Lns s. r. o. - pracoviště pelhřimov, K Silu, č.p. 2179, 393 01 Pelhřimov. Informace: Jana Lévai, +420 601 100 454. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zubní lékař 45 000 Kč Zubní lékaři bez specializace zubní lékař, (-ka) bez specializace. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Ornides, s.r.o.-pracoviště pe, třída Legií, č.p. 1149, 393 01 Pelhřimov. Informace: Marcela Neumannová, . Stavebnictví - Stavebnictví Stavební a provozní elektrikáři 28 000 Kč Stavební a provozní elektrikáři Elektrikář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: údržba budov, nové elektroinstalace, opravy elektro., , Požadujeme: samostatnost., , Nutný telefonický kontakt předem!. Pracoviště: Nrj servis s.r.o. - pracoviště humpolec, Nádražní, č.p. 101, 396 01 Humpolec. Informace: Monika Miksová, +420 728 813 281.

Už dvakrát zakopli fotbalisté Počátek, ale v Žirově další bodovou ztrátu nedopustili. Body odvezli po výsledku 1:2.

Horní Ves narazila v Hořepníku

Pelhřimovské kuželkářky tvrdě udeřily ve střední části

Na rybník vyplují dračí lodě

Horní Cerekev – Na výjimečnou podívanou se opět připravuje Horní Cerekev. V sobotu 22. září se zde uskuteční další ročník závodů dračích lodí, který se v krátké historii stal unikátním nejen v regionu. Třetího ročníku závodů Půlnoční drak se zúčastní bezmála čtyřicet dvacetičlenných posádek.

-

Start sezony nenabídl euforii, ale solidní míru naděje

Pelhřimov – Dvě úvodní kapitoly má za sebou II. liga hokejistů. Do značné míry přebudovaný tým Pelhřimova v nich obstál. Navzdory tomu, že měl velmi těžké vylosování.

Národní házenkáři Jiskry našli formu, přehráli i Ostopovice

Humpolec – Stoupání tabulkou pokračuje, národní házenkáři humpolecké Jiskry vyhráli třetí zápas v řadě a ve II. lize už jsou v lepší polovině.