Zasloužil se o něj starší dorost Humpolce, který se po tříbodovém zisku v Třebíči posunul už na šestou příčku.

Starší dorost
H. BROD – PELHŘIMOV 2:0
Starší dorost Pelhřimova měl v Havlíčkově Brodě smolný den, velmi rychle inkasoval, když odkop rohu vrátil z dálky obloučkem pod břevno Pleva. Hosté byli po celý poločas pod tlakem Brodu, Vopršalovu střelu po zemi Švec chytil, Obranec vybojoval roh, ale následná dorážka se odrazila od hráčů. Vopršala při sólu Červenka vytlačil mimo pokutové území. Švec se vytáhl při vyražení tvrdé střely do šibenice a Vendlově standardce v poslední minutě poločasu, vystihl míč po zemi mimo zeď k bližší tyči.

Po přestávce vyzkoušel Švece Horáček. Na druhé straně Šafaříkův oblouček zprava i Obrancova střela po zemi šly mimo. Dva volní domácí naštěstí nedosáhli na vysoký centr, na druhé straně nepřesně mířil Brada. Výhru Brodu potvrdil po nedorozumění Švece a Mádla střelou do prázdné branky Henek.

Góly: 2. Pleva, 73. Henek. Poločas: 1:0. Pelhřimov: Švec – Dvořák, Mádl, Bezemek, Červenka – Šafařík, Kupka, Brada, Horký – Hák, Obranec.

TŘEBÍČ B – HUMPOLEC 0:2
Hned v úvodu zaskočili domácí hosty nebezpečně vypadající akcí, obrana v čele s brankářem Michutem ale stačila včas pohromě zabránit. Humpolečtí dorostenci odpověděli v 7. minutě, ovšem k úvodnímu gólu zápasu to též nevedlo. V druhé dvacetiminutovce přibylo ale více osobních soubojů, z nichž několik bylo oceněno žlutou kartou.

Do konce prvního poločasu ale gól nepadl. O třech zasloužených bodech pro dorostence Humpolce rozhodly dva góly Prokopa v druhé půli. První vstřelil v 53. minutě. Domácímu obránci zahrál na housle, vyběhnuvší brankář míč tečoval, ale ten se štěstím spadl do brány. Pojistka v podobě gólu na 0:2 přišla v 67. minutě, když Prokop drze prokličkoval ve vápně mezi několika hráči domácích, obešel i brankáře a míč zasunul do sítě. Hostující obrana hrála velmi pozorně a obětavě, soupeře již do vážnější akce nepouštěla. Naopak dorostenci Humpolce mohli zvýšit skóre ke konci zápasu, když Maršík poslal vzduchem balón do ulice dobře hrajícímu Zimovi, který i přes dotírajícího obránce Třebíče vyslal na domácího gólmana pořádnou dělovku. Tu ale domácí Tesař stačil vyrazit na roh.

Góly: 53. a 67. Prokop. Poločas: 0:0. Humpolec: Michut – Vávra, Žatečka, Fikar, Kučera – Podoba, Zima, Neuber, Maršík – Alt, Prokop. Střídali Vrána, Dušovský, Kosyta, Doležal.

Mladší dorost
H. BROD – PELHŘIMOV 1:0
Od počátku se hrálo v rychlém tempu, útoky však končily u hranic vápna. Zamrzla Chadimovu kolmou přihrávku nestihl, Zelenkovu střelu k pravé tyči vystihl gólman Pazderka, roh dorážel hlavou nad břevno Matějka a Poul z dálky mířil mimo. Druhé dějství otevřel Kordíkův trestný kop z třiceti metrů, ale gólman byl připraven, potom stříleli Karpíšek a Poul. Na druhé straně si připsal dva jisté zásahy Obranec, tutovku Brodu odvrátil na roh a ten v otočce efektně pravačkou vyboxoval. Po chvilce mohli Pelhřimovští jen povzdechnout, když Kolářovi sklouzl Poulův centr, když už se rýsovalo, že kdo dá gól, vyhraje. To se povedlo Brodu, roh zakončil hlavou koníčkem Jagoš.

Gól: 61. Jagoš. Poločas: 0:0. Pelhřimov: Obranec – Matějka, Kordík, Drechsler (41. Karpíšek, 75. Vojta), V. Mareš – Zenáhlík (72. Venkrbec), Duba, Zelenka (75. Venkrbec), Chadim – Zamrzla (54. Kolář), V. Poul.

TŘEBÍČ B  – HUMPOLEC 5:0
Na zápas do Třebíče odjeli mladší dorostenci ve velmi zbědovaném stavu. Ze základního kádru chybělo hned pět hráčů, což předznamenávalo velký problém. Hosté se drželi první poločas, ale pak už se jim nedostávalo sil. Domácí toho využili a dokráčeli k pohodlnému vítězství.

Góly: Novotný, Hort 2 Šmíd. Poločas: 1:0. Humpolec: Petráš – Terber, Krejčí, Havel, Moravec – Honzl, Michut, Látera, Kosyta – Vrána, Filínský. ⋌(vaz, hst)