Divize staršího dorostu

HUMPOLEC – HAVL. BROD 2:4

Hosté nastoupili do zápasu již od začátku s vervou a velkou chutí získat tři body. Již v 7. minutě vyslal Adam nebezpečnou dělovku na Pášu. Nato odpověděli domácí, když v 11. minutě se ocitl v šanci Kubíček, ale mířil vedle. Ve 23. minutě dostal míč do branky Kříženecký, gól ovšem pro ofsajd neplatil. O pět minut později Kubíček z dorážky přestřelil bránu hostujícího Chudoby. V 29. minutě přišla studená sprcha pro domácí, když se prosadil hostující Marek Adam a poslal Brod do vedení. Domácí vyrovnali ve 36. minutě, kdy se po přihrávce Kříženeckého ujal lob Nováka. Humpolec se radoval ale pouhé dvě minuty. Po podklouznutí Krejčího se míče ujal Mareš a překonal Pášu. Do poločasu mohli hosté ještě vedení zvýšit, když opět Mareš po přihrávce ulicí běžel na Pášu, ten jeho pokus ale skvěle kryl.

Po změně stran nepřišla ve hře domácích žádná velká změna. Naopak hosté navýšili své vedení v 54. minutě z pokutového kopu na rozdíl dvou branek. O tři minuty později snížil opět Novák z trestného kopu. V 61. minutě měl hlavě ten samý hráč vyrovnání, ale jeho hlavička se mezi tyče nevešla. To bylo ze strany domácích téměř vše. Naopak vítězství hostů potvrdil solem v 64. minutě Polívka.

Zápas se tentokráte domácím nepovedl. Je nutno uznat, že hosté byli lepším týmem a plný počet bodů si odvezli zaslouženě. Humpolecké dorostence nyní v sobotu čeká těžký zápas na půdě Líšně.

Góly Humpolce: 36. a 57. Novák. Poločas: 1:2. Humpolec: Páša – Honzárek, Farka, Sobotka, Krejčí – Štecher, Trecha, Kalivoda, Kříženecký – Novák, Kubíček.

RADKA VAZAČOVÁ …:text