Horní Ves končila kanonádou proti Žirovu, po podzimu vede tabulku

Pelhřimovsko – Podzimním králem IV. třídy jsou fotbalisté Horní Vsi.

22.10.2013

Ilustrační snímek.Foto: Deník/Zdeněk Prager

Ti tažení za první příčkou zakončili vysokým vítězstvím nad rezervou Žirova. Sedm gólů ozdobilo vítěze také v zápase záložních týmů Jiřic a Plačkova.

HNĚVKOVICE – OBRATAŇ B 4:0
Domácí se rozloučili s podzimní sezonou a svými diváky sympatickým výkonem podpořeným brankami. Hosté hráli vyrovnanou partii do poločasu, ale po obrátce už jim docházely síly.
Góly: 39. a 73. Anděl, 53. a 67. Brázda. Rozhodčí: Machač. Bez karet. Diváků: 30. Poločas: 1:0. ?(el)

JIŘICE B – PLAČKOV B 7:0
V prvním poločase dokázal Plačkov ještě vzdorovat, po přestávce mu už ale chyběly síly. Z utkání se stala jednoznačná záležitost, Jiřicím se dařilo střelecky, takže se zrodilo vysoké vítězství domácích.
Góly: 22., 50. a 58. Hložek, 11. a 59. Rohovec, 51. Novák, 73. Mašík. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 3:2. Diváků: 70. Poločas: 2:0. ?(sad)

KOŠETICE B – N. RYCHNOV B 2:5
V prvním poločase se hrála vyrovnaná partie, hosté měli více šancí a chvíli před přestávkou se ujali vedení. Po ní rozdíl mezi soupeři narostl, Nový Rychnov přetavil převahu v zisk bodů.
Góly: 27. T. Bejček, 60. Lhota – 20. a 61. Cirhan, 43. a 70. Loskot, 69. Mareš. Rozhodčí: Tousek. ŽK: 2:1. Diváků: 40. Poločas: 1:2. ?(čma)

ŽIROV B – HORNÍ VES 0:7
Žirovští nastoupili pouze v deseti a už od první minuty prohrávali. Hrálo se za stálé převahy Horní Vsi, která sice spoustu šancí neproměnila, ale už v poločase měla náskok takový, že si mohla být prakticky jistá bodovým ziskem. Po přestávce Střepina svůj počet doplnila, ale obraz hry se moc nezměnil.
Góly: 1. a 7. Rataj, 17. a 72. Červený, 37. Fous, 51. Zadák (PK), 89. Bělohlávek. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 2:0. Diváků: 40. Poločas: 0:4. ?(nch)

TŘEŠŤ C – ČASTROV 4:1
Domácí potvrdili roli favorita. Už v prvním poločase rozhodli o výsledku utkání, po přestávce náskok kontrolovali.
Góly: 12. R. Bartušek, 24. Hochman, 30. Vašek, 70. S. Bartušek – 35. Karas. Rozhodčí: Tousek. Bez karet. Diváků: 20. Poločas: 3:1. ?(jln)