Cestu za návratem do I. B třídy dobře zahájila Horní Cerekev, která jasně přehrála loňského vítěze Maraton Pelhřimov 5:2. To druhý loňský účastník této krajské soutěže Jiřice, nezvládly přestřelku s Božejovem.

H. CEREKEV – MARATON PE 5:2
Až nečekaně snadno si poradili domácí s loňským vítězem Poutník ligy. V úmorném vedru zkušení hosté nestačili elánu domácích, o výsledku se rozhodlo ve druhé polovině první půle. Pahr pak dvěma trefami korigoval hrozivý stav 5:0.

Góly: 27. Kůta, 32. a 38. Plachý, 48. Serbus, 60. J. Mezera – 65. (PK) a 82. Pahr. Rozhodčí: Ságl, ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 3:0. Horní Cerekev: L. Chadim – Blažek, Razima, Šimák (66. Filsoch), Kůta, J. Mezera (83. Novák), Havel, Serbus, Martínek, Plachý, Koten. Maraton Pelhřimov: Vaverka – Podhráský (46. Šmíd), Beneš, Kocián, Kratochvíl (46. T. Vaněk), Pavouk (46. Musil), Máca, Jeřábek, Moravec, Pahr, Růžek.

KAMENICE N. L. B – HOŘEPNÍK 4:1
Hosté se sice dostali do vedení, ale potom už tahali za kratší konec provazu. Kamenická rezerva o svém vítězství rozhodla na přelomu prvního a druhého poločasu.

Góly: 33. Hadač, 44. (PK) a 48. Kašparec, 54. Joza – 22. Filip. Rozhodčí: Blažek, ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 2:1. Kamenice n. L. B: Potápek – Hadač, Pavlas, Novák, Tuček, Joza, Houser, Schober, Kašparec, Růžička, Motyčák. Hořepník: T. Dlouhý – V. Filip, P. Dlouhý, Zíka, Jelínek, Mezera, Severa, Petrů, Blažek, R. Filip, Jelínek.

ŽIROVNICE B – ÚSTRAŠÍN 4:1
Tón zápasu udala hned úvodní minuta, v níž skóroval Musil. Zaskočení hosté pak inkasovali v první půli ještě dvakrát, a tak bylo rozhodnuto.

Góly: 1. a 25. Musil, 14. Pokorný, 79. Mach (PK) – 64. Nápravník. Rozhodčí: Tousek, ŽK: 2:4. Diváci: 70. Poločas: 3:0. Žirovnice B: Golian – J. Kořínek, P. Doležal, O. Doležal, Mach (83. M. Dýnek), Kešner, Žižka (79. A. Svoboda), Pokorný, J. Svoboda (46. Buchta), Musil, Hanzal (63. Malý). Ústrašín: Rohovec – Seknička, Rod, Nápravník, Gebarovský, Křech (79. D. Doskočil), Hruška, Kubiska (46. Soják), Pech, L. Doskočil, Smrčina.

POČÁTKY – PLAČKOV 3:0
Počátky neměly v úvodu utkání se svým soupeřem slitování. Celek z Humpolecka třikrát inkasoval během úvodních dvaceti minut, a potom už se jen utkání dohrávalo. O vítězi bylo rozhodnuto.

Góly: 7. a 15. Kocourek, 21. Měkuta. Rozhodčí: D. Poul, bez ŽK. Diváci: 40. Poločas: 3:0. Počátky: Novotný – Marek, Pavlíček, Měkuta, Doležal, Drechsler, Vlček, Wiener, Kocourek, Smejkal, Dedera. Plačkov: Novotný – Mottl, Tesař, R. Štěpán, Z. Štěpán, Kubů, Kalivoda, Slavík, Huml, Schoula, Kratochvíl.

JIŘICE – BOŽEJOV 3:4
Hosté z Božejova se dostali do dvoubrankového vedení po pětadvaceti minutách a to udrželi i do konce poločasu. Střídající Vincenc sice dvěma slepenými góly snížil na 3:4, ale vyrovnat se již Jiřicím nepodařilo.

Góly: 41. Příhoda (PK), 72. a 76. Vincenc – 7. Kubů, 25. Trnka (vl.), 37. Havlík, 53. Vacek. Rozhodčí: Večeřa, ŽK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 1:3. Jiřice: Krupička – Krejčí (80. Maděra), Langr (46. Vincenc), Trnka (57. Jiřík), Nesporý, Čepl, Jirků, Hrůza (62. Krankus), Holoubek, Příhoda, Domin. Božejov: Hašek – Josef Kumžák, Pejcl (67. Carva), Menhard, Pavel Kubů ml., Fučík (82. Matouš, Vacek, Jar. Kumžák, Kubů, Havlík (74. Šátek).

OBRATAŇ – Č. ŘEČICE 0:0
V jediném nedělním zápase zrodila remíza, která byla zároveň jedinou během prvního kola.

Rozhodčí: Chmel, ŽK: 0:1. Diváci: 50. Obrataň: Kalina – Hovorka, Buchar, Kudrnáč, Tábora, L. Vlach, Pučálek, Flígr, M. Vlach, Vilímek (89. Fical), Poslanecký. Červená Řečice: P. Dýnek – Košťál, Chvalkovský, J. Dýnek, Popovič, Kníže, Kubánek, Roubal, Vávra (65. Hovorka), Káva, Gaupman.