O uplynulém víkendu měli volno. Naopak bez bodu je v tabulce pouze Červená Řečice.

HOŘEPNÍK – ÚSTRAŠÍN 7:0
Ústrašín přijel bez několika hráčů svého obvyklého základu a zlomily ho dvě penalty v prvních deseti minutách. Ze zápasu se tak stala jednoznačná partie, Hořepník neustále navyšoval skóre, hosté prakticky nevystřelili na branku.
Góly: 5., 10. a 47. V. Filip (první dva z PK), 49. vlastní, 70. Zíka, 75. P. Dlouhý, 82. J. Jelínek. Rozhodčí: P. Nenadál. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Poločas: 2:0. Hořepník: Lapáček – P. Dlouhý, Mezera, Zíka, Starka, V. Filip, R. Filip (80. Blažek), Petrů, M. Jelínek, Havlín (30. Severa, 60. T. Jelínek), A. Jelínek. Ústrašín: Hájek – Smrčina, Rod, Seknička, Křech, Hruška, Kubiska, Vrátný, Kopecký, Pech, L. Doskočil.

ŽIROV – MARATON 0:0
Favorizovaní hosté působili fotbalovějším dojmem, měli mírnou převahu, ale remíza není nespravedlivá. Střelci měli smůlu, když pálili do brankové konstrukce. Tu na domácí straně trefil po brejku Hána, v dresu soupeře se to samé povedlo hned dvakrát Mácovi.
Rozhodčí: Šenigl. Bez karet. Diváci: 20. Žirov: J. Jonáš – Nacházel (73. Šmíd), Cvrček, Haruda, Hána (84. Hrobský), Bratrů, L. Jonáš, Brož, Morava, Nebesař, Křivan. Maraton Pelhřimov: Prchal – Podhráský, Kocián, Kratochvíl, T. Vaněk (46. L. Vacek), Šmíd, K. Musil (57. M. Vacek), Máca, M. Vaněk, Pavouk, Pahr.

JIŘICE – H. CEREKEV 1:0
Duel nedávných účastníků I. B třídy rozhodla branka Jůzla ze 17. minuty. Ve zbytku zápasu mírně favorizovaná Horní Cerekev usilovala o vyrovnání, trefila tyč, Plachý zahodil penaltu. V nastavení emoce na hřišti gradovaly, po vzájemném napadení viděli červené karty Jirků a Plachý.
Gól: 17. Jůzl. Rozhodčí: Čamra. ŽK: 2:0. ČK: 1:1 (90. Jirků – 90. Plachý). Diváci: 100. Poločas: 1:0. Jiřice: Krupička – Vincenc, Borovička, Novák, Čepl (58. Babinec), Jůzl, Jirků, Holoubek, Petr Příhoda, Domin (76. Trnka), Hrůza (90. Langr). Horní Cerekev: L. Chadim – Kůta, Mezera, Šimák, Martínek, Suchý, Koten (46. P. Chadim), Plachý, Filsoch, Serbus, Blažek.

POČÁTKY – BOŽEJOV 5:1
Počátky začaly ve velkém stylu, z prvních dvou útoků získaly dvoubrankové vedení. Pak však podlehly uspokojení a Šátek trestal kontaktním gólem. Po přestávce domácí opět přidali a ze zápasu se stala jednoznačná partie.
Góly: 2. a 39. Vlček, 3. Měkuta, 68. a 83. Kocourek – 25. Šátek. Rozhodčí: T. Nechvátal. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 3:1. Počátky: A. Soukup – Neuber, M. Pavlíček, Tesař (80. Vojta), J. Doležal, Drechsler, Vlček (85. T. Pavlíček), Kocourek, Měkuta, Šatara (46. Hanzálek), Marek. Božejov: Hašek – Josef Kumžák, Menhard, Pavel Kubů ml., Kocián, Carva, Šátek, Pavel Kubů st., Doskočil (59. Smítka), Nechvíle (72. Svoboda).

KAMENICE B – PLAČKOV 2:1
V prvním poločase měli domácí převahu, zaslouženě získali dvoubrankové vedení, a to ještě Vávra po půlhodině hry mířil do břevna. Po přestávce se Plačkov zlepšil, Kubů z trestného kopu orazítkoval břevno a drama z konce zápasu udělal kontaktním gólem Keller.
Góly: 24. D. Růžička, 32. Vávra – 76. Keller. Rozhodčí. Faltýnek. ŽK: 1:3. ČK: 0:1 (90. Mottl). Diváci: 40. Poločas: 2:0. Kamenice nad Lipou B: D. Macháček – Klusáček, L. Hadač, Slabý, Novák, D. Schober (65. Kašparec), P. Macháček, V. Kupka, David (72. Motyčák), Vávra (46. J. Růžička), D. Růžička. Plačkov: Novotný – Mottl, Palán, Němec, Slavík, Kubů, Keller, Kalivoda, Ehrlich, R. Štěpán, Z. Štěpán (60. Zemek).

Č. ŘEČICE – ŽIROVNICE B 2:4
V poli vyrovnaný zápas rozhodly střelecká produktivita a především hrubé chyby domácích v defenzivní činnosti. Hosté šli do druhého poločasu s dvoubrankovým vedením, které už bez větších problémů uhájili.
Góly: 38. Košťál, 41. Kníže – 8. a 40. Ondřej Doležal, 10. Rysl, 45. Pokorný. Rozhodčí: Tousek. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 2:4. Č. Řečice: P. Dýnek (46. Paťha) – Košťál, Chvalkovský, J. Dýnek, Popovič, Kníže, Kubánek, Roubal, Káva, Staněk, Kysela. Žirovnice B: Golian (46. Žižka) – Kešner, P. Doležal, Rušil, Rysl, Metlička, Pokorný, Hanzal, O. Doležal, Omasta, Z. Musil.

III. TŘÍDA
1. kolo: Velká Chyška – Želiv 0:3 (0:0), Vyskytná – Petrovice 7:2 (2:0), Senožaty – Mnich 1:0 (1:0), Budíkov B – Lukavec 4:3 (0:1), Nový Rychnov B – Černovice B 1:4 (0:2), Čejov – Jiřice B 2:1 (2:0).

IV. TŘÍDA
1. kolo: Horní Ves – Nová Cerekev 1:0 (1:0), AFC Humpolec – Košetice B 5:3 (2:1), Horní Cerekev B – Žirov B 4:1 (2:0), Plačkov B – Třešť C 0:2 (0:1), Obrataň B – Hněvkovice 2:2 (1:1).