Právo postupu si vybojovalo béčko Budíkova, které porazilo Senožaty. Pokud Rovnost možnosti jít o patro výše nevyužije, dalším na řadě je Lukavec, případně Vyskytná.

ŽELIV – ČEJOV B 9:0

Čejov přijel do Želiva jen v osmi.  Domácí si tak mohli v závěrečném zápase sezony otevřít střelnici.

Góly: 10., 15., 47. a 67. Němec, 27. a 36. Dolejš, 52. Stibůrek, 70. Josl, 87. Hora. Rozhodčí: Chvála. Bez karet. Diváci: 30. Poločas: 4:0. Želiv: Sedlák – Josl, Novák, Cupl, Dolejš, Komínek, L. Stibůrek, M. Stibůrek (43. Bejda),  Hora, J. Radil, M. Němec. Čejov B: Cvrček – Doležal, Svoboda, Pech, Krtek, Hložek, Morava, Čeleda.

N. CEREKEV – MNICH 0:2

Domácí ztratili naději na udržení soutěže v předešlém kole a i hostům scházela motivace. Proto byl k vidění zápas slabší úrovně. Mnich dostal do vedení Motyčák, v závěru mu pojistil bodový zisk Cabaj.

Góly: 12. Motyčák, 84. Cabaj. Rozhodčí: Šatara. ŽK: 4:1. Diváci: 30. Poločas: 0:1. N. Cerekev: Vaněček – Šípek, Beneš, Amcha, Novák, Zíka, Vodička, Rajčan, Hubata, Votápek, Sochor. Mnich: Šimeček – Koukal, Procházka, Hrdlička (79. Daňhel), Hron (85. Dvořák), Vaněk (46. Cabaj), Novotný, Štangl, Voda, Motyčák (57. Křiváček), David.

BUDÍKOV B – SENOŽATY 4:2

Domácí měli po většinu zápasu převahu a také se dostali do dvoubrankového vedení. Po změně stran svůj náskok ještě navýšili, ale také neproměnili další šance. Hosté stačili výsledek už jen zkorigovat.

Góly: 26. Žáček, 41. vlastní, 51. vlastní, 86. Zástěra – 75. Král, 87. Maděra. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 0:1. Diváci: 20. Poločas: 2:0. Budíkov B: Březina – Váňa (80. Havel), M. Zet, Vodrážka, Haman, Eduardo, Zástěra, Novák, Marousek, Prokop, Žáček. Senožaty: L. Mareš – Sláma (78. Vlk), Cibula, Maděra, Dvořák (45. Strnad), Jakub Vokřál (68. Koželuh, 82. Jan Vokřál), K. Mareš, J. Mareš, Král, Burda, Sýs.

LUKAVEC – HOŘEPNÍK 2:0

V Lukavci se hrál vyrovnaný zápas. Hosté v prvním poločase nastřelili břevno a také domácí mohli jít do vedení. V koncovce si ale počínali hodně ukvapeně. Trápení střelců ukončil v 50. minutě lukavecký Dvořák a překvapivou porážku už jistého vítěze soutěže zpečetil čtyři minuty před koncem Prokop.

Góly: 50. Dvořák, 86. Prokop. Rozhodčí: Přibyl. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0. Lukavec: Veselka – Nekovář, Kott (46. Krill), Mařinec, Kuneš (60. Michalanský), Wenemoser (46. Šedivý), Pešek (72. Bularenka), Prokop, Zeman, Dvořák (65. Zamrzla), Šimek. Hořepník: Kalivoda – Filip, P. Dlouhý, A. Dlouhý, Jelínek, Mezera (46. Matějka), T. Dlouhý, M. Joneš (84. Lapáček), Popelka (75. Kuchta), Moravec, P. Joneš.

VYSKYTNÁ – ČERNOVICE B 3:2

Vyrovnanému zápasu by lépe slušela remíza, šance byly na obou stranách, ale hosté většinou jen dotahovali. Domácí táhl výborný Šustr, který se podílel na všech brankách, když na jednu nahrál a dvakrát se sám ze střední vzdálenosti prosadil.

Góly: 17. Souček, 54. a 89. Šustr – 34. Míka, 80. Tikal. Rozhodčí: Chmel. ŽK: 1:0. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Vyskytná: Sekal – Roubíček, Bezděkovský, Vondrák, Bína, Mejstřík (84. Havel), Valenta, Šustr, Krejčí, Souček (58. Blažek), Štěpán. Černovice B: Pekař – Krejčí, Dvořák, Hadrava, Paďourek (83. Matoušek), Tikal, Hlásek, Hůlka, Chvála (57. Mazanec), Míka (66. Stejskal), Novák.

PLAČKOV B – JIŘICE B 2:2

Domácí zásluhou Šouly a Němce vedli po poločase 2:1, ale jelikož spálili dvě tutové šance a hosté v 51. minutě vyrovnali, tak se body dělily.

Góly: 7. Šoula, 18. M. Němec (PK) – 19. a 51. Hrůza. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 1:1. Diváci: 40. Poločas: 2:1.