Pomohla jim k tomu prohra Košetic B v domácím duelu s rezervou Plačkova.

OBRATAŇ B – JIŘICE B 7:3
Utkání mělo jednoznačný průběh. Domácí o vítězství rozhodli čtyřmi góly v prvním poločase, po přestávce už se jen dohrávalo.
Góly: 13. Flígr, 30. a 39. Marek Vlach st., 38., 70. a 72. D. Kudrnáč, 79. Tábora – 61. Mašík, 81. Domin, 89. vlastní. Rozhodčí: Blažek. ŽK: 0:1. Diváci: 30. Poločas: 4:0.

ŽIROV B – N. CEREKEV 0:0
Hosté měli výraznou územní převahu, vytvořili si pět stoprocetních šancí, ale střelecky zcela vyhořeli.
Rozhodčí: Poul. ŽK: 0:1. Diváci: 10.

HNĚVKOVICE – TŘEŠŤ C 1:1
ve střetnutí dominovala obranná hra hostů v čele s brankářem Jindřichem, kterou v dresu domácích překonal jen kapitán Vondra. Třešť se radovala ze zisku bodu zásluhou trefy Vaška z úvodu utkání.
Góly: 55. Vondra – 11. Vašek. Rozhodčí: Hána. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

KOŠETICE B – PLAČKOV B 0:2
Košetice měly v úvodním dějství výrazný tlak, ale ani jednu ze svých šancí neproměnily. Hostující rezerva Plačkova využila sporadickou šanci Trnky ve vedení 0:1. Po obrátce jakoby se opakovala první půle, domácí pálili jednu šanci za druhou a Plačkov na konci pojistil výhru gólem Vrány.
Góly: 42. Trnka, 79. Vrána. Rozhodčí: Mraček. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

ČASTROV – H. VES 3:0
Po vyrovnaném prvním poločase se domácí dočkali zasloužené výhry. Hosté ve druhé půli dvakrát faulovali ve velkém vápně a dostali za to dvě branky z penalt. Ještě předtím se prosadil Karas.
Góly: 60. Karas, 64. Houška (PK), 90. Pomikáček (PK). Rozhodčí: Píšan. ŽK: 2:4. Diváci: 40. Poločas: 0:0.

Další program – víkend 2. a 3. května (14. kolo): Jiřice B – Častrov, H. Ves – Košetice B, Plačkov B – Hněvkovice, Třešť C – Žirov B, N. Cerekev – Obrataň B.