Tu si v předstihu zajistili fotbalisté Jiřic B. Do odvet ale půjdou jen s náskokem tří bodů, neboť klopýtli v Hněvkovicích.

TŘEŠŤ C – PLAČKOV B 4:1
Čtvrt hodiny byli mladší hosté lepším týmem, ale po brance Bartůška převzali iniciativu domácí. Ti herní převahu potvrdili i dvěma góly po přestávce.
Góly: 18. a 60. R. Bartůšek, 36. a 54. Vašek – 66. Zemek. Rozhodčí: Přibyl. Bez karet. Diváci: 65. Poločas: 2:0. ⋌(jln)

HNĚVKOVICE – JIŘICE B 4:1
Domácí přidali ke kvalitnímu výkonu i přesnou střeleckou mušku. Hosté se sice Hněvkovicím v poli vyrovnali, ale v koncovce byli bezzubí.
Góly: 3. Vondra, 55. David, 75. Mikulka, 83. Anděl – 90. Zadek. Rozhodčí: Holub. ŽK: 1:0. Diváci: 40. Poločas: 1:0. ⋌(el)

ŽIROV B – KOŠETICE B 0:5
Domácí neproměňovali svoje šance, hosté byli v koncovce o poznání efektivnější.
Góly: 32., 70. a 86. Vodrážka, 18. a 58. Pospíchal. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 1:1. Diváci: 20. Poločas: 0:2. ⋌(nch)

OBRATAŇ B – ČASTROV 6:0
Domácí měli po celý zápas převahu, kterou dokázali využít i střelecky. V jejich dresu se zaskvěl Polanecký, který hostům nasázel hattrick.
Góly: 7. Flígr, 20. Fišer, 29., 32. a 62. Polanecký, 84. Kudrnáč. Rozhodčí: Večeřa. Diváci: 50. Poločas: 4:0. ⋌(vej)

N. CEREKEV – H. VES 3:0
Nová Cerekev se hned ve druhé minutě ujala vedení trefou Koláře, hosté poté převzali iniciativu, ale branku se jim vstřelit nepodařilo. Nejblíže tomu byli v 55. minutě, kdy pohrdli pokutovým kopem. Vítězství Nové Cerekeve v závěru pečetili Kolář a Tyráček.
Góly: 2. a 77. Kolář, 88. Tyráček. Rozhodčí: Faltýnek. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 1:0. ⋌(pi)