Magnetem víkendu byla bitva mezi Černovicemi a juniorkou Humpolce. Výhru slavili domácí.

I. B třída, skupina A
JIŘICE – LEDEČ N. S. 2:3
Do Jiřic přijel vedoucí tým tabulky a podle toho také vypadal první poločas. Ledeč krásnými trefami Nepovíma z trestných kopů vedla ve 26. minutě už o dvě branky. Pak se sice hra skoro vyrovnala, ale hosté ještě před odchodem do šaten zvýšili na 3:0. Po změně stran se fotbalisté Jiřic zlepšili, ovšem stačilo to jen na zmírnění výše porážky. Domácí jsou tak po třech kolech stále bez bodu.
Góly: 65. O. Sadský, 71. Šimůnek – 13. a 26. Nepovím, 40. Šotola. Rozhodčí: Soukupová. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (68. Martínek). Diváci: 150. Poločas: 0:3. Jiřice: Krupička – Příhoda, Vincenc, Dvořák, Jůzl, Jirků, Šimůnek, P. Příhoda, M. Sadský, Záviška, O. Sadský. ⋌(sad)

TIS – BUDÍKOV 4:1
Od úvodních minut byli aktivnější domácí, ale své šance zahazovali. Za to je po čtvrthodině hry potrestal Páša, který poslal Budíkov do vedení, když těžil z hrubky Krajíčka. Po deseti minutách se podařilo vyrovnat Bláhovi a po přestávce se hrálo už pouze na jednu branku. Nejdříve dvěma góly uzavřel svůj hattrick Jan Bláha a v 80. minutě pečetil výhru domácích Benák.
Góly: 25., 60. a 65. J. Bláha, 80. Benák – 15. Páša. Rozhodčí: Burza. ŽK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Budíkov: M. Bláha – Zour, Vodrážka, T. Bláha, Smereka, Prokop, Páša, Čekan, J. Kavka, Vostřejž (77. Bárta), Žáček.⋌ (ves)

MÍROVKA – H. CEREKEV 0:1
Do 20. minuty se toho na hřišti moc nedělo. Následně udělal hostující gólman Soukup chybu, ale tu sám na brankové čáře napravil. Ve 34. minutě trefil Netopilík břevno, a hned z protiútoku poslal Horní Cerekev do vedení P. Chadim. Vyrovnat mohli po přestávce Šimon, Němec a dvakrát Valášek, ani jednomu štěstí nepřálo. Na druhé straně se blýskl pěkným zákrokem Beděra. Závěrečný tlak Mírovky hosté ubránili a mohli se tak radovat ze zisku tří bodů.
Gól: 35. P. Chadim. Rozhodčí: Stratený. ŽK: 3:4. Diváci: 120. Poločas: 0:1. H. Cerekev: Soukup – Plachý (90. Filsoch), Koten, P. Chadim, Loukota, Zelenka, Kůta, J. Chadim, Havel, Mezera, Serbus. ⋌(ves)

ČERNOVICE – HUMPOLEC B 2:0
Na kluzkém terénu se hrálo vyrovnané, místy tvrdé utkání. Již v 9. minutě nastřelil Ševčík břevno, o dvacet minut později už dostal Černovice do vedení přízemní střelou Maštalíř. Po změně stran na deset minut převzali iniciativu hosté, poté opět začali domácí kombinovat, ale jejich šance skončily třikrát na tyči. Po hodině hry zvýšil Pěnka, pak už hosté odpadli a utkání se jen dohrávalo.
Góly: 29. Maštalíř, 65. Pěnka. Rozhodčí: Krulík. ŽK: 3:4. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Černovice: Vošahlík – Bíro, Koller, Pěnka (84. Gapko), Kohout, Růžička, Ševčík, Josef Hadrava ml. (88. Krejčí), Maštalíř, Jůn, Stark. Humpolec B: Brávek – Beneš, Fikar, Metál, Málek, Beránek, Skryja, Kratochvíl, Doležal, Podoba (61. Venkrbec), Štěpán. ⋌(aln)

KOSTELEC – KOŠETICE 4:3
Do prvního vstřeleného gólu bylo utkání vyrovnané. Hosté překvapili důraznou hrou, která se jim ale vymstila, když musel předčasně pod sprchy Kubíček. Následnou přesilovku Kostelec během chvilky přetavil ve tříbrankové vedení. Gavaller se uvolnil a kolem beka se trefil k tyči. Druhý gól přidal po rohu Fejt a na 3:0 zvýšil po přiklepnutí Čírtka Kružík. Hosté se ale nechtěli vzdát a ještě do přestávky snížili, pomohla jim k tomu vlastní branka domácích. Ti se ve druhé půlce museli popasovat s bojovným soupeřem, který dokázal srovnat. Nejdříve se prosadil T. Vejsada a po rychlém výpadu také A. Vejsada. Košetice si ale nakonec bod neodvezly, jelikož v závěru neuhlídaly na vápně Sekana, který propálil míč přes hradbu těl.
Góly: 30. Gavaller, 34. Fejt, 40. Kružík, 88. Sekan – 44. vlastní, 66. T. Vejsada, 80. A. Vejsada. Rozhodčí: Budín. ŽK: 3:7. ČK: 0:1 (30. Kubíček). Diváci: 80. Poločas 3:1. Košetice: Jíša – Benák, Vodáček, T. Vejsada, Bejček, Kubíček, Bača, Hanousek, A. Vejsada, Kubů (80. Machovec), Vodrážka. ⋌(vb)